Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Trusník - plastová vana - 2 kusy, 50 x 60 x 10 cm

Trusník - plastová vana - 2 kusy, 50 x 60 x 10 cm
Trusník - plastová vana - 2 kusy, 50 x 60 x 10 cm
Trusník - plastová vana - 2 kusy, 50 x 60 x 10 cm
-4 %
Trusník - plastová vana - 2 kusy, 50 x 60 x 10 cm
Trusník - plastová vana - 2 kusy, 50 x 60 x 10 cm
Trusník - plastová vana - 2 kusy, 50 x 60 x 10 cm
Trusník - plastová vana - 2 kusy, 50 x 60 x 10 cm

Zahradní potřeby Vybrali jsme pro vás zahrádkáři a chovateli doporučené, osvědčené a preferované zahradní a chovatelské potřeby. Neváhejte a nakupte pečlivě vybrané potřeby pro domácí pěstování rostlin a chov malých hospodářských zvířat u nás! Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu. Prodáváme to, co sami používáme.

Recenze AgroSféraZákazníci oceňují i individuální přístup výběru a řešení praktických detailů. Opravdový obchod s osvědčeným a originálním vybavením pro vaši zahradní oázu klidu a odpočinku – zahradu…

 

950 Kč
990 Kč
  • Dostupnost: Na předobjednávku do týdne
  • Specifikace: 50 x 60 x 10 cm
Prohlédnuto: 3172

Trusník - plastovýTrusník - plastová vana, 50 x 60 x 10 cm. Vysoce kvalitní plastický trusník německé výroby. Zaoblené rohy minimalizují riziko zranění. Tento trusník je hluboce tažený z materiálu o tloušťce 3,5 až 4 mm. Certifikace PE znamená, že tento trusník je z materiálu zpomalující hoření.

Podívejte se i na ukázky produkce trusníků pro chov slepic, křepelek a králíků. Trusník je ideální doplnit i odpovídajícím plastovým roštem.

Plastové trusníky do kurníků, králíkáren a pro křepelky, kterým se také říká podlážky nebo trusníky. Trusníky v současné době dodáváme plastové s pevným hliníkovým rámem nebo celohliníkové. Plastové trusníky jsou za rozumnou cenu, přitom velmi kvalitní a dají se velmi dobře čistit.

Plastové a hliníkové trusníky jsou oproti standardním trusníkům z pozinkovaného plechu výhodnější. Jsou bezúdržbové, nekorodují a vydrží desítky let i při agresivním působení výkalů.

Co je vlastně trusník?

Dobře čistitelná deska, nejlépe nízká vana umístěná pod hřady. Deska může být potažena např. starým linem, ze které se nechá snadno seškrábnout slepičí trus. Ušetří vám to podestýlku a umožní lépe využít prostor pod bidýlky. Trusník se při vlastním zhotovení kurníku umístí níže, čím výše jsou hřady, tím se slepice cítí bezpečněji.

Potřebujete kvalitní trusník odolný vůči agresivnímu trusu, vlhku, vlivům počasí, absolutně bezúdržbový po mnoho let díky vysoce kvalitnímu materiálu? Potřebujete velikost na zakázku? Vytvořte objednávku našich trusníků a do komentáře k objednávce napište potřebné vnější rozměry a výšku, spočítáme vám přesnou kalkulaci. Trusníky se standardně dodávají v bílé a šedé barvě.

Hlavní výhody celoplastových trusníků:

  • Kvalitní materiál – tvrzený zažený plast.
  • Trusníky mají delší životnost než běžné pozinkované.
  • Absolutní bezúdržbovost po dlouhé roky.
  • Udržuje vaše slepice, křepelky a králíky v čistotě.
  • Materiálu o tloušťce 3,5 až 4 mm

Fotogalerie dalšího vybavení k chovu slepic pro inspiraci*

Trusníky Trusníky Trusníky

Trusníky Kladky Barevné možnosti

Fotogalerie vybavení k chovu slepic a křepelek pro inspiraci*

*Ilustrační fotografie, některé vyobrazené doplňky naleznete na našich stránkách v Chovatelských potřebách a výrobě pro chovatele!

Klece a voliéry Chov křepelek Krmítko Krmítko

Voliéry venkovní Klec pro křepelky Snáškové hnízdo Zahradní skleník

Jaký vybrat skleník?Nechte si poradit s výběrem skleníku a jeho vybavením.

Kinplast = Váš nákupní rádce!

Poradíme jak vybírat odolné Zahradní skleníky, zavlažování, zahradní potřeby a příslušenství. Vyberte si Zahradní skleníky podle parametrů, porovnávejte naše výhodné ceny a kvalitu s konkurencí.

My máme pevné, osvědčené skleníky, ekonomicky řešené skleníky Volya, svařované Agro a žádané kvalitní, bezúdržbové - hliníkové skleníky GAMPRE, KINPLAST a Solidprof.

Poradna a naše služby napomohou při výběru, montáži skleníků a poradí několik vychytávek, které máme z našich montáží, od léty prověřených zkušeností našich zákazníků a vlastní praxe.

Jaký vybrat skleník? Jaký skleník nevybrat? Co dokoupit? Zkušenosti a inspirace Skušenosti a inspirace 

*Dárek zdarma = dle aktuálních možností skladu, vždy ve vysoké kvalitě, vhodné k danému modelu skleníku. Nárokovat výměnu dárku není možné. Dárkové produkty samozřejmě můžete i zakoupit samostatně objednáním v kategorii zahradních potřeb a chovatelských potřeb.

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na Kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na případnou tabulku velikostí a specifikace. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům produkt kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze