Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Voliéry, ptačí klece

Objevte nejlepší voliéry vyrobené v České republice společností AgroSféra. Ptačí klec vs. voliéra. Ptačí voliéry jsou oproti klecím pro ptáky výrazně větší a prostornější. Luxusní voliéry AgroSféra se hodí pro venkovní instalaci.

Voliéry ideálně určené pro domácí chov např. pro papoušky, křepelky, vzácné ptáky, drobná zvířata, slepice, kuřata, kachny, husy, krůty ale i králíky.

Naše ohromující a odolné voliéry poskytují bezpečný a prostorný domov pro velké i malé ptáky. Naše voliéry, vyrobené s péčí a odborností, poskytují bezpečný a prostorný prostor navržený tak, aby zlepšil pohodu vašeho ptáka a zároveň dodal vašemu dvorku a terase nádech elegance. Nakupujte nyní a dopřejte svým ptákům královské zacházení, které si zaslouží.

Můžeme je vybavit vchodem , automatickými dvířky, krmítky, pítky, vytápěním.

Již jste se rozhodli, že pro své papoušky pořídíte venkovní voliéru. Vybrali jste si místo na dvorku a jste připraveni objednat. Pak vám hlavou proletí myšlenka. A co počasí? Co když bude pršet? Promoknou vaši papoušci ve voliéře? A co ty horké dny? Nabídne klec pro papoušky potřebnou ochranu před sluncem? To vše jsou oprávněné obavy. Ale dá je uklidnit jednoduché vysvětlení venkovní voliéry AgroSféra. Tato jedinečná, ptačí klec má vše, co váš mazlíček potřebuje, aby zůstal venku v bezpečí, zdravý a šťastný.

Voliéra AgroSféra byla navržena mistry. Jsou to lidé, kteří strávili velký čas prací a zlepšováním odvětví ptačích klecí. Profesionálové z AgroSféry přesně vědí, co je potřeba k výrobě venkovních voliér, které jsou bezpečné a vhodné pro každý typ ptáka, papouška nebo jiného domácího miláčka.

Každá venkovní voliéra AgroSféra má střechu odolnou vůči povětrnostním vlivům. To poskytuje ochranu jak před deštěm, tak před spalujícím sluncem. Váš pták bude dokonale v bezpečí a šťastný, uhnízděný ve své velké kleci pro papoušky. Nejen, že tyto střechy poskytují ochranu před přírodními živly, ale mohou být také nahrazeny části sítí dle vašeho výběru, aby se staly atraktivním doplňkem vaší klece. Můžete si objednat velké klece, které ladí s barvou vašeho domu nebo okolní zahradní výbavou. Aktuálně máme k dispozici několik různých barev. Určitě najdete něco, co se vám líbí. Tyto barvy udělají z vaší venkovní voliéry nejatraktivnější stavbu na celém vašem dvoře a terase.

Vhodné jsou také jako ochranna pro vaši zahrádku před domácími a jinými zvířaty! Venkovní voliéry jsou vhodné zejména pokud máte velkou zahradu, terasu či jiný prostor, do kterého jí můžete umístit.

Konstrukce venkovní klece a bezpečnostní aspekty Bezpečnostní aspekty týkající se zodpovědného ustájení papoušků venku jsou stejně důležité jako uvnitř (tj. bezolovnaté barvy a kovy, znecitlivění před zavedením nového příslušenství, opatrnost u létajících ptáků atd.). Zde jsou některé základní bezpečnostní úvahy při rozhodování o vybudování venkovního letu pro papoušky. Minimální velikost ustájení pro druhy poskytující pohodlí, obohacení a cvičení. Specifické požadavky na druhový design (např. závěsné vany pro lorie). Odolné materiály bezpečné pro ptáky. Konstrukce klece by měla zjednodušit údržbu. Materiál drátu by měl mít správnou velikost a tloušťku a měl by mít vhodné rozestupy pro velikost ptáka a sílu zobáku. Konstrukce a materiály by měly přečkat zvídavost, odhodlání, důmyslnou mysl a obratnost některých druhů, jako jsou kakaduové Goffin a ary zelenokřídlé. Pravidelná kontrola letu je nezbytná, aby se zajistilo, že nebyla narušena jeho integrita. Poraďte se se svým elektrikářem o radu ohledně elektrického výkonu, který bude vyžadován, pokud budete začleňovat různé elektrické prvky (vyhřívaná bidýlka, vyhřívané světlo, plnospektrální světla, vodní zahradní čerpadlo, venkovní elektrický plot, sledovací kamera). Dvoudveřový systém vzdálený od sebe alespoň pár stop, aby se zabránilo současnému otevření (obě dveře by měly mít svůj vlastní zámek). Pokud je více voliér nebo letů, pořiďte si zámky, které mají pro případ nouze společný klíč. Letové konstrukce musí být bezpečné před všemi predátory. Ideálně se použijí dvě vrstvy drátu různé tloušťky (druhově specifické) s alespoň 2palcovou mezerou mezi panely. Elektrický ohradník může být instalován na vnější straně letu, aby se zabránilo predátorům vylézt na let. Ty musí být instalovány s odborným poradenstvím, aby se zajistilo, že žádná elektřina nepřijde do kontaktu s konstrukčním drátem letu ani s jiným vodivým materiálem. Některá zařízení jsou silnější a mohou vyžadovat vlastní uzemnění. Lemování (kovový plech ve výšce cca 3 ft) je alternativou, jak zabránit dravcům šplhat po stěnách letu. Odřízněte větve z převislých stromů, které by mohly umožnit přístup predátorům.