Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Infra žárovky, žárovky

Infražárovky pro kuřata, drůbež, infračervené žárovky topné, infra žárovky do infralamp pro drůbež, tepelné žárovky pro kuřata. Výhřevné infražárovky pro odchov kuřat a drůbeže do odchovny jsou v prodeji v několika značkách a variantách od klasických červených žárovek, přes bílé infra žárovky až po keramické infražárovky pro kuřata. Infra vyhřívací žárovky se používají především k vyhřívání kuřat a na osvětlení kuřat v elektrických kvočnách a odchovnách od věku 1 den až po několik týdnů.

Infračervené záření = nejkvalitnější ohřev zvířat

Na rozdíl od tepla z kovových, plastových či keramických výhřevných těles a radiátorů světelné záření o této vlnové délce paprsků proniká hlouběji do těla zvířat (není důležité, zda je červená či čirá). Poskytuje potřebnou dávku světla pro zdravý vývoj mladého organismu.

Infražárovky mají buď tenké sklo, nebo mají silné sklo a označují se jako úsporné tepelné žárovky pro kuřata. Proč úsporné žárovky? Úsporná žárovka ve spojení se silnou infračervenou lampou může ušetřit až 30 % elektrické energie. Nejdříve se nahřeje sklo infra žárovky a od něj pak sálá teplo. Důležitý je i cylindr infra lampy, který by měl odrážet teplo dolů ke zvířatům a neměl by ho rozptylovat nahoru. Nepoužívejte pouze samotnou objímku.

Vyrábí se v červené nebo čiré barvě přičemž barva žárovky nemá vliv na kvalitu ohřevu. 

V této kategorii nejsou žádné výrobky.