Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Zahradní nářadí

Aby práce na zahradě nebyla dřinou a stala se zábavou, je dobré používat kvalitní zahradní nářadí i různé motorové pomocníky. Proč se vám vyplatí nakupovat kvalitní značkové hrábě, motyky, rýče, vidle nebo zahradní nůžky? Protože přední výrobci přizpůsobují jejich ergonomii tak, aby práce s nimi byla pohodlná.

Ruční i strojní zahradní nářadí nesmí chybět na žádné zahradě.

Udělejte si s námi rychlou inventuru. Rýče potřebujete na rytí záhonů a lopatu na práci se zeminou. Na menší i větší výkopy vezměte krumpáče. Při stavbě plotu se vám určitě bude hodit zemní vrták. V záloze mějte staré dobré vidle, na přenášení suché trávy není nic lepšího. Motyky různých velikostí si poradí s každým záhonkem a v kombinaci s ručním kultivátorem bude práce hotová raz dva. Hrábě vybírejte s rozmyslem, na každou činnost se hodí jiné. Vysokou trávu pokosíte kosou a menší plochy srpem. Na drobnější práce s hlínou mějte po ruce lopatky. S všudypřítomným plevelem zatočí odstraňovače plevele. Tak co, máte doma všechno?

Zahradní nářadí dárková sada malá Tacklife Zahradní nářadí dárková sada malá Tacklife
-10 %
Zařazeno: Zakázková výroba Specifikace: Multifunkční
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností.Naše nabídka zahradního nářadí je osvědčené kvality, prvotřídní ušlechtilá ocel: z nerezové oceli, tloušťka cca 1,5 mm, tvrdší než tradiční hliníkové slitiny na trhu; neoxiduje.Nerezne a dobře vypadá.Osvoboďte za..
895 Kč 995 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)