Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Součástky a díly

Automatický otvírač 2x THERMOVENT Automatický otvírač 2x THERMOVENT
-10 %
Zařazeno: Příslušenství skleníku Specifikace: Neudávají se
Automatický otvírač skleníkových oken s pákovým mechanismem Thermovent®.  Tento univerzální automatický otvírač skleníkových oken   s pákovým mechanismem je určen pro většinu typů našich skleníků, zejména se hodí pro konstrukce z jeklových profilů a skleníku GAMPRE Sanus.Zajišťuje otevírání skle..
1 790 Kč 1 990 Kč
Automatický otvírač THERMOVENT AKCE Automatický otvírač THERMOVENT AKCE
-21 %
Zařazeno: Příslušenství skleníku Specifikace: Neudávají se
Automatický otvírač skleníkových oken s pákovým mechanismem Thermovent®.  Tento univerzální automatický otvírač skleníkových oken   s pákovým mechanismem je určen pro většinu t..
945 Kč 1 195 Kč
Automatický otevírač oken 841 Automatický otevírač oken 841
-20 %
Zařazeno: Příslušenství skleníku Specifikace: Neudávají se
Automatický otevírač skleníkových oken s pístem.  Tento univerzální automatický otevírač skleníkových oken  je určen pro většinu typů oken a skleníků. Zajišťuje otevírání skleníkových oken podle vnitřní teploty ve skleníku v rozmezí 15 - 23 C°. Automatický otevírač pracuje na principu roztaž..
795 Kč 995 Kč
Hliníková petlička 25 x 80 mm
-14 %
Specifikace: 25 x 80 mm
Velmi oblíbená petlička pro dveře. V naší firmě používáme tyto petličky u všech hliníkových skleníků, tam kde jsou potřeba.Hliníková petlička netrpí korozí, díky kuličce uvnitř tyčinky drží běžec petličky v jakékoli poloze a proto se lehce posouvá.Petlice je lehká a nerezaví.Bezpečně drž..
59 Kč 69 Kč
Náhradní píst k automatickému otvírači Náhradní píst k automatickému otvírači
-13 %
Zařazeno: Skleníky obloukové Specifikace: Neudávají se
Náhradní píst k automatickému otvírači skleníkových oken s pákovým mechanismem.  Tento univerzální náhradní píst se hodí k většině automatických otvíračů skleníkových oken s pákovým mechanismem je určen pro většinu typů oken a skleníků.Zajišťuje otevírání skleníkových oken podle vnitřní teploty ..
695 Kč 795 Kč
Specifikace: 25 mm x 25 m
Samolepicí hliníková páska sloužící zejména pro vodotěsné zalepení dutinek polykarbonátových desek. Hliníková (alu) páska 25mm x 25m ( pro dutinkové desky tloušťky 4 mm - 10 mm) je spojení hliníkové fólie žíhané na měkko s vrstvou polyakrylátového lepidla, které neobsahuje rozpouštědla.Páska je..
115 Kč 125 Kč
Samolepicí hliníková páska 25mm x 50m Samolepicí hliníková páska 25mm x 50m
Novinka -18 %
Specifikace: 25mm x 50m
Samolepicí hliníková páska sloužící zejména pro vodotěsné zalepení dutinek polykarbonátových desek. Hliníková (alu) páska 25mm x 50m ( pro dutinkové desky tloušťky 4 mm - 10 mm) je spojení hliníkové fólie žíhané na měkko s vrstvou polyakrylátového lepidla, které neobsahuje rozpouštědla.Páska je..
185 Kč 225 Kč