Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Skleníky ze skla

Nejnovější skleněný skleník, zahradní skleníky AgroSféra opravdu ze speciálního skleníkového skla o šířce 220 nebo 290 centimetrů s délkou od 2,20 metru až po 5 metrů.Zahradní skleníky

Prémiová, vysoce odolná a osvědčená konstrukce Gampre Sanus a skleníkové rozptylové, ale čiré sklo 4 mm s pokrytím střechy 6 mm polykarbonátem s UV ochranou pro lepší tepelnou pohodu a ochranu proti kroupám!

Žádné ohýbané plechy, drátky ani tmelení – originální systém hlubokých drážek v hliníku a dokonalého gumového těsnění v drážce!

Těsnění skleníku KinplastZahradní skleníky AgroSféra mají masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny.

Drážky jsou velmi hluboké. Skleník ze speciálního skleníkového skla je dodáván standardně v barvě čistého hliníku. 4mm sklo výrazně rozptyluje světlo ve skleníku a zamezuje spálení rostlin v parném létě.

Chcete-li mít kvalitní, a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník AgroSféra a jeho originální vychytané vybavení.

AgroSféra – profesionál pro volný čas v zahradě, poradí vám jak vybírat skleníky a v čem je který lepší!

Skleníkové skloNaše hliníkové skleníky AgroSféra jsou zařazeny do kategorie PROFI (profesionální skleník určený pro pěstování květin a zeleniny včetně hydroponie). U tohoto produktu vám budeme počítat naše dopravné, pokud není v akci inzerováno jinak.

Skleníky dodáváme naší dopravou až k Vám s výhodnou cenou montáže!

Abychom předešli případnému poškození skleníků při přepravě, rozvážíme je po celé ČR vlastními auty a garantujeme tak maximální péči o produkt a kvalitu dovozu. Minimalizujeme tím rizika spojená s dopravou bežnými přepravními společnostmi.

Možnost volby barvy konstrukce!

RAL7016RAL9005Barva konstrukce skleníku Novinkou je možnost volby barevného provedení celého skleníku (za příplatek).

Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá) a standardním hliníkem, který je v základní ceně.

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU!

V naší představě o dokonalosti jsme šli ještě dál, když jsme přemýšleli, co zákazníky trápí. Dutinky na střešním pokrytí uzavřete Antidust páskou pro udržení krásy skleníku po dlouhá léta a pro úsporu času a pohodlí vše doplnili kvalitním automatickým otvíračem na každém dodaném oknu, kvalitní hliníkovou klikou na každé části dveří. To vše je v naší standardní dodávce, kterou můžete rozšířit o praktické příslušenství a pokud bude třeba, tak máme všechny náhradní díly.

U každého skleníku je ZDARMA:  

Základový masivní bezúdržbový profil, který zajišťuje stabilitu konstrukce, hliníkové a ocelové výztuhy, nerezový montážní materiál a automatické otvírače oken THERMOVENT na všech oknech. Konkrétní další doplňky zdarma naleznete u jednotlivých typů, označení a konkrétní velikosti.

Skleníky vyrábíme pouze na zakázku, s platbou předem a s naší dopravou. Poplatek za dopravu bude dopočítán po objednání.
Pro zájemce zajistíme výhodnou cenou montáže i případnou výstavbu základů.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.