Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Chov slepic, drůbeže

Nechte si poradit s výběrem chovu slepic, křepelek, hus, kachen a ostatní drůbeže.

AgroSféra = zkušený dodavatel pro drobné chovatele! Prodáváme to, co sami používáme.

Nejnáročnější, začátečníci a zkušení chovatelé nám dávají důvěru. To hovoří o naší kompetenci a náš tým může být na to opravdu pyšný!

Potřeby pro drůbež, potřeby pro chov slepic, holubů, kachen, krůt, hus, perliček ...

Potřeby pro chovatele, co upřednostňují nejšetrnější chov slepic, holubů, kachen, krůt, hus, perliček a křepelek. Náš výběr a doporučení pro přijatelnější způsob život zvířat oproti velkochovu. Chovatelské potřeby pro divoké ptactvo chované ve farmovém chovu, jako jsou koroptve a bažanti.

Specifikace: 5 litrů
Plastová napáječka osvědčené kvality. Napáječka je celá plastová a pevná. Napáječka s plastovou láhví 5 l Gaun pro králíky, drůbež, křepelky. Voda uvnitř vydrží podstatně déle čistá.Oceníte průhlednost, kvalitní a pevný plast. Pítko je velmi jednoduché na obsluhu a zejména údržbu.Poskytnět..
325 Kč 345 Kč
Napáječka 8,0 litrů pro malá zvířata Napáječka 8,0 litrů pro malá zvířata
--3 %
Specifikace: 8 litrů
Plastová napáječka osvědčené kvality. Napáječka je celá plastová a pevná. Napáječka s plastovou láhví 8 l Gaun pro králíky, drůbež, křepelky. Voda uvnitř vydrží podstatně déle čistá.Oceníte průhlednost, kvalitní a pevný plast. Pítko je velmi jednoduché na obsluhu a zejména údržbu.Poskytnět..
345 Kč 335 Kč
Specifikace: Ø 350 mm
Plastová napáječka osvědčené kvality. Napáječka je celá plastová, pevná na zavěšení. Napáječka s plastovou láhví Ø 350 Gaun pro drůbež, kuřata a křepelky. Voda uvnitř vydrží podstatně déle čistá.Oceníte kvalitní a pevný plast. Pítko je velmi jednoduché na obsluhu a zejména údržbu.Poskytnět..
855 Kč 865 Kč
Napáječka automatická zátěžová pro kuřata a křepelky, 9 mm Napáječka automatická zátěžová pro kuřata a křepelky, 9 mm
-21 %
Specifikace: ovál 90 x 60 mm, hloubka 45 mm
Automatická napáječka pro kuřata a křepelky, závěsné, zátěžová na hadičku 9 mm. Umožňuje krmit s minimálními pracovními náklady, beze ztrát a s typickou jednoduchostí.Menší a velmi osvědčená napáječka pro kuřata a křepelky. Voda se automaticky sama naplní a vahou zastaví přívod.Přes tyto výb..
75 Kč 95 Kč