Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Klece, výběhy, voliéry

Chovatelské potřebyNechte si poradit s výběrem chovu křepelek.
Kinplast = zkušený rádce pro chovatele!

Nejnáročnější, začátečníci a zkušení chovatelé nám dávají důvěru. To hovoří o naší kompetenci a náš tým může být na to opravdu pyšný!

Chovatelské potřeby pro křepelky, potřeby pro chov japonských a nosných křepelek.

Chovatelské potřeby pro tohoto malého drůbežího tvorečka. Chovatelské potřeby pro chovatele, co upřednostňují nejšetrnější chov křepelek, bez života na samotné kovové kleci. Náš výběr a doporučení pro přijatelnější způsob život zvířat oproti velkochovu. Chovatelské potřeby pro divoké ptactvo chované ve farmovém chovu, jako jsou koroptve a bažanti.

Pro Vás co preferují přirozený chov křepelek.

Klece, ve kterých jsou pro vajíčka často namačkané křepelky chovány, nesplňují základní životní potřeby křepelek. Je to prostě KLECOVÝ CHOV v malém. Pro drůbež z řádu hrabavých je potřeba hrabat velmi silná, v klíckách na roštech jen přežívají.

My chováme křepelky pro radost, držíme si i kohoutka. Respektujeme přírodní zákonitosti. Chovatelé, kteří chovají křepelky pouze kvůli vajíčkům, totiž kohoutky nepotřebují. Bez nich jsou samičky klidnější, samečci je nehoní a nejsou od nich poraněné zejména na hlavičce a na zádech. Neoplozená vajíčka lze navíc skladovat delší dobu. Přes zimu si naše holky rádi odpočinou (mrazivé dny přečkávají zavřené v přilehlém dřevěném kurníčku) a na jaře zase snáší jak o život. I v zimních měsících rádi chodí za slunečného počasí ven. Chov křepelek japonských nosných doporučuji lidem, kteří nemají kvůli prostoru možnost držet slepice. Křepelkám k životu stačí i voliéra s dřevěným domkem (kurníčkem) na zimní útočiště před chladnem. Voliéra na 20-30 slepiček je ideální 1x2 metry“

Zákazníci oceňují široký výběr a ceny! Prodáváme to, co sami používáme.

Klikni na obrázek pro přechod do jiné podrobnější kategorie a hledání.

Jaký vybrat skleník? Chovatelské zařízení pro křepelky Líhně a inkubátory pro křeplky Klece a výběhy pro křepelky Stavba odchovny pro křepelky Ostatní, krmiva pro křepelky

Výběh - hrací ohrádka, 8 mříží, 145 x 60 x 59 cm Výběh - hrací ohrádka, 8 mříží, 145 x 60 x 59 cm
-20 %
Specifikace: 145 x 60 x 59 cm
Přenosná klec – výběh pro králíky, slepice, morčata, křepelky a ostatní drůbež o průměru 145 cm bez ochranné sítě. Výběh lze použít u kurníku, domečku i samostatně jako výběh pro různá zvířata. Klec se skládá z drátěných pozinkovaných 8 stěn 59 x 60 cm a má 1 dveře. Produkt zajišťujeme na objednávku..
1 790 Kč 2 250 Kč
Výběh přenosný se sítí, 8 mříží, 143 x 143 x 78 cm Výběh přenosný se sítí, 8 mříží, 143 x 143 x 78 cm
-19 %
Specifikace: 143 x 143 x 78 cm
Přenosná klec – výběh pro králíky, štěňata, morčata, a ostatní o průměru 143 cm a má výhodnou ochranou síť.. V případě potřeby je možné dokoupit podlážku. Výběh lze použít na zahradě, balkónu i samostatně jako výběh pro různá zvířata. Klec se skládá z drátěných pozinkovaných 8 stěn 57 x 78 cm a má 1..
1 495 Kč 1 840 Kč
Krycí plachta profi 2x2m 210g/m2 pro klecové výběhy Krycí plachta profi 2x2m 210g/m2 pro klecové výběhy
Novinka -19 %
Specifikace: 2x2m
Robustní krací plachta profi 2x2m 210g/m2 pro klecové výběhy. Špičková náhradní stínící plachta pro klec – výběh pro králíky, slepice, morčata, křepelky a ostatní drůbež 2 x 2 m.Krycí plachta stříbrné barvy s rozměrem 2 x 2 m. Vodotěsná a silná, hustota vlákna 210 g/m2!Plachty jsou vyrobeny ..
195 Kč 240 Kč
Krycí plachta profi 2x3m 210g/m2 pro klecové výběhy Krycí plachta profi 2x3m 210g/m2 pro klecové výběhy
Novinka -16 %
Specifikace: 2x3m
Robustní krací plachta profi 2x2m 210g/m2 pro klecové výběhy. Špičková náhradní stínící plachta pro klec – výběh pro králíky, slepice, morčata, křepelky a ostatní drůbež 2 x 3 m.Krycí plachta stříbrné barvy s rozměrem 2 x 3 m. Vodotěsná a silná, hustota vlákna 210 g/m2!Plachty jsou vyrobeny ..
245 Kč 290 Kč