Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Fólie, textilie, pokrytí

Osvědčené a kvalitní zahradní fóliovníky prověřených značek nyní pořídíte za výhodnou cenu na kinplast.cz. Kinplast.cz vám poradí jak vybírat zahradní fóliovníky.

Bezúdržbové konstrukce fóliovníků mají životnost několik let, a tak garantujeme kvalitu. 

Fóliovníky chrání rostliny a výsadbu před výkyvy počasí na začátku a konci sezóny. Fóliovníky navíc vytvářejí vhodné mikroklima a poskytují rostlinám dostatek světla. Fóliovník vybírejte podle toho, kolik pro něj máte místa. Fóliovník je ideální pro pěstování rajčat, okurek, jahod, paprik nebo bylinek. Tak vám přejeme bohatou úrodu.

U nás najdete i komponenty. Na co jsou komponenty na fóliovníky? Systém pro vlastní výrobu fóliovníku a pařníku, podle vašich představ a potřeb velikosti.

Vy máte představu, my máme správné produkty.

Foliovník GREENHOUSE kašírovaná folie 0,7x0,5x0,95m
Novinka -21 %
Zařazeno: Fóliovníky, tunely Specifikace: 0,7x0,5x0,95m
Fóliovník je možné umístit na balkón nebo na zahradu. Sestavení je jednoduché, má základní rám umožňující lehké přemístění.Rám je kovový (práškovaný) o průměru 16 mm, kryt je z vyztuženého polyetylenu, je odolný vůči UV záření, hustota 140 g/m2.Udržuje rostliny organizovaně a přehledně pomoc..
750 Kč 950 Kč
Foliovník GREENHOUSE kašírovaná folie 0,7x0,5x1,3m
Novinka -21 %
Zařazeno: Fóliovníky, tunely Specifikace: 0,7x0,5x1,3m
Fóliovník je možné umístit na balkón nebo na zahradu. Sestavení je jednoduché, má základní rám umožňující lehké přemístění.Rám je kovový (práškovaný) o průměru 16 mm, kryt je z vyztuženého polyetylenu, je odolný vůči UV záření, hustota 140 g/m2. Udržuje rostliny organizovaně a přehledně pomocí p..
950 Kč 1 200 Kč
Foliovník GREENHOUSE kašírovaná folie 0,7x0,5x2m
Novinka -15 %
Zařazeno: Fóliovníky, tunely Specifikace: 0,7x0,5x2m
Fóliovník je možné umístit na balkón nebo na zahradu.Sestavení je jednoduché, má základní rám umožňující lehké přemístění.Rám je kovový (práškovaný) o průměru 16 mm, kryt je z vyztuženého polyetylenu, je odolný vůči UV záření, hustota 140 g/m2. Udržuje rostliny organizovaně a přehledně pomoc..
1 150 Kč 1 350 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)