Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Zahradní potřeby

Osvědčené a kvalitní zahradní potřeby, vyvýšené záhony, pařeniště, pařníky, truhlíky, kompostéry, grily, potřeby pro pohodový život na zahradě. Poradíme, jak vybírat chytré zahradní potřeby. Vybírejte si podle parametrů, doporučení a srovnávejte ceny z internetových obchodů, naše nabídka není úplná, ale je osvědčená, léty prověřená a v porovnání s kvalitou a užitnou hodnotou za výhodné ceny.

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené, odolné, preferované a osvědčené zahradní potřeby.

Nemáme vše, ale máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny. Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu. Díky moderním postupům a vybavením na podporu a poradnu vašeho projektu splňují naše řešení potřeby i náročným zahrádkářům. Přesto nevíte co vybrat? Tak nám zavolejte a napište.

Zahradní nářadí dárková sada malá Tacklife Zahradní nářadí dárková sada malá Tacklife
-10 %
Zařazeno: Zakázková výroba Specifikace: Multifunkční
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností.Naše nabídka zahradního nářadí je osvědčené kvality, prvotřídní ušlechtilá ocel: z nerezové oceli, tloušťka cca 1,5 mm, tvrdší než tradiční hliníkové slitiny na trhu; neoxiduje.Nerezne a dobře vypadá.Osvoboďte za..
895 Kč 995 Kč
Specifikace: 10 cm x 6 m
Zahradní lem DIAMOND Junior černý lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.Trávníkový lem se snadno instaluje - flexibilní zahradní plastová trávníková obruba s dlouhou životností!Obrubník je určen k oddělení trávníku od okrasných ..
295 Kč 299 Kč
Specifikace: 10 cm x 6 m
Zahradní lem DIAMOND Junior hnědý lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.Trávníkový lem se snadno instaluje - flexibilní zahradní plastová trávníková obruba s dlouhou životností!Obrubník je určen k oddělení trávníku od okrasných ..
295 Kč 299 Kč
Specifikace: 10 cm x 6 m
Zahradní lem DIAMOND Junior šedý lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.Trávníkový lem se snadno instaluje - flexibilní zahradní plastov&aacut..
295 Kč 299 Kč