Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Úložné boxy, skladování

Zahradní potřebyOsvědčené a kvalitní zahradní potřeby, zahradní nářadí, zahradní hadice, potřeby pro skleníky a záhony. Kinplast.cz vám poradí jak vybírat navíjecí zahradní potřeby. Vybírejte si podle parametrů, doporučení a srovnávejte ceny z internetových obchodů, naše nabídka je za trvale výhodné ceny.

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené, odolné a preferované zahradní potřeby za příznivé ceny.

Proč nakupovat jinde dráž, když máme výhodné ceny, opravdu vysokou odolnost a mnoha zahrádkáři ověřenou kvalitu za rozumnou cenu. Zákazníci oceňují i individuální přístup a řešení praktických detailů.

Zahradní nářadí dárková sada malá Tacklife Zahradní nářadí dárková sada malá Tacklife
-10 %
Zařazeno: Zakázková výroba Specifikace: Multifunkční
Zahradní nářadí je pro každého kutila, zahrádkáře či chataře nezbytností.Naše nabídka zahradního nářadí je osvědčené kvality, prvotřídní ušlechtilá ocel: z nerezové oceli, tloušťka cca 1,5 mm, tvrdší než tradiční hliníkové slitiny na trhu; neoxiduje.Nerezne a dobře vypadá.Osvoboďte za..
895 Kč 995 Kč
Specifikace: 10 cm x 6 m
Zahradní lem DIAMOND Junior černý lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.Trávníkový lem se snadno instaluje - flexibilní zahradní plastová trávníková obruba s dlouhou životností!Obrubník je určen k oddělení trávníku od okrasných ..
295 Kč 299 Kč
Specifikace: 10 cm x 6 m
Zahradní lem DIAMOND Junior hnědý lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.Trávníkový lem se snadno instaluje - flexibilní zahradní plastová trávníková obruba s dlouhou životností!Obrubník je určen k oddělení trávníku od okrasných ..
295 Kč 299 Kč
Specifikace: 10 cm x 6 m
Zahradní lem DIAMOND Junior šedý lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.Trávníkový lem se snadno instaluje - flexibilní zahradní plastov&aacut..
295 Kč 299 Kč
Specifikace: 10 cm x 6 m
Zahradní lem DIAMOND Junior terracotta lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.Trávníkový lem se snadno instaluje - flexibilní zahradní plastová trávníková obruba s dlouhou životností!Obrubník je určen k oddělení trávníku od okras..
295 Kč 299 Kč