Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Předpěstování sadby

Výsev, semenaVypěstovat si vlastní sadbu zeleniny i okrasných rostlin ze semen se vzhledem k nízkým nákladům i širšímu výběru druhů a odrůd vyplatí.

Začátečníci a zkušení pěstitelé nám dávají důvěru. To hovoří o naší kompetenci a náš tým může být na to opravdu pyšný!

Pěstujete si vlastní zeleninu či květiny? U nás najdete užitečné pomůcky pro předpěstování.

Jste začínající zahradník a chcete pěstovat zeleninu? Máme pro vás řadu tipů, s čím a jak na to. Pokud začínáte, jako první potřebujete základní vybavení a znalost postupů. Každá rostlinka má totiž odlišné požadavky a to je nutné respektovat. Nakupování zahradních potřeb je u nás zážitek! Nakupte na našich stránkách osvědčené druhy!

Neváhejte a nakupte kvalitní a pečlivě vybrané potřeby pro domácí pěstování rostlin u nás! Máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny. Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu. Díky moderním postupům a vybavením na podporu a poradnu vašeho projektu splňují naše řešení potřeby i náročným zahrádkářům.

Specifikace: 300 W
LED growing panel pro podporu růstu rostlin - 300W obsahuje červené a modré světla díky LED diodám, které mají příznivý účinek pro rostliny, následně rychleji rostou a kvetou i v nepříznivých světelných podmínkách. Jedná se o neuvěřitelný způsob jak pěstovat rostliny v interiéru v halách, sklenících..
3 850 Kč 3 965 Kč
Growlight lampa na rostliny 72W, 144 LED s klipsem Growlight lampa na rostliny 72W, 144 LED s klipsem
Novinka -12 %
Specifikace: 144 LED
Nový typ Growlight lampy na rostliny dvojitá, 144 LED a 72W je vynikající na předpěstování vašich rostlinek. Dopřejte svým rostlinám přesně tolik světla, kolik potřebují. Dvojitá lampa Growlight LED lampa na rostliny d&iacu..
1 950 Kč 2 225 Kč
Growlight lampa na rostliny 96 LED s klipsem Growlight lampa na rostliny 96 LED s klipsem
Novinka -9 %
Specifikace: 96 LED
Nový typ Growlight lampy na rostliny dvojitá, 96 LED je vynikající na předpěstování vašich rostlinek. Dopřejte svým rostlinám přesně tolik světla, kolik potřebují. Dvojitá lampa Growlight LED lampa na rostliny díky s..
1 750 Kč 1 925 Kč
Growlight lampa na rostliny dvojitá, 18W LED s klipsem Growlight lampa na rostliny dvojitá, 18W LED s klipsem
-17 %
Specifikace: 18 W
Growlight lampa na rostliny dvojitá, 18W LED je vynikající na předpěstování vašich rostlinek. Dopřejte svým rostlinám přesně tolik světla, kolik potřebují. Dvojitá lampa Growlight LED lampa na rostliny díky svému zpr..
1 450 Kč 1 740 Kč
Specifikace: 36 W
Growlight lampa na rostliny dvojitá, 36W LED je vynikající na předpěstování vašich rostlinek. Dopřejte svým rostlinám přesně tolik světla, kolik potřebují. Dvojitá lampa Growlight LED lampa na rostliny díky svému zpracování plnohodnotně nahrazuje sluneční energ