Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Domky pro hlodavce

Chovatelské potřebyNechte si poradit s výběrem pro chov králíků.
Kinplast = zkušený rádce pro chovatele!

Nejnáročnější, začátečníci a zkušení chovatelé nám dávají důvěru. To hovoří o naší kompetenci a náš tým může být na to opravdu pyšný!

Chovatelské potřeby pro mazlíčky, morčata, králíčky, králíky i užitková zvířata.

Chovatelské potřeby pro králíky, králičí potřeby, králíci - to znamená chovatelské potřeby pro malochovy králíků i domácích králíčků. Nabízíme králičí potřeby pro velké i malé králíky, a to zejména takovými potřebami, které v běžných zverimexech nenajdete.

Máte rádi zvířátka, chcete si založit vlastní šetrný chov užitkových zvířat? Naše potřeby vybíráme pro chovatele, co upřednostňují nejšetrnější chov. Náš výběr a doporučení pro přijatelnější způsob život zvířat oproti velkochovu. Nakupování chovatelských potřeb je u nás zážitek! Nakupte na našich stránkách osvědčené druhy!

Zařazeno: Chov psů a koček Specifikace: 57 x 45 x 43 cm
Kvalitní domeček pro králíky a kočky. Domeček Eli, Eko plast, 57 x 45 x 43 cm nabízí dobré pohodlí a zároveň zábavu. Domeček - bouda velmi kvalitní a stylová pro králíka, morče a kočku, která se bude hezky vyjímat na zahradě nebo balkóně.Kvalitní venkovní i vnitřní bouda Eli z inovativního EKO p..
2 395 Kč 2 465 Kč
Králíkárna Samy EKO plast, kotec pro králíky a jiné hlodavce, 116 x 57 x 82cm Králíkárna Samy EKO plast, kotec pro králíky a jiné hlodavce, 116 x 57 x 82cm
-15 %
Zařazeno: Zahradní vybavení Specifikace: 116 x 57 x 82cm
Robustní a líbivá králikárna z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dřeva), který se nezkroutí, nepopraská, neplesniví a nevyžaduje údržbu. Určená zejména pro hobby chovatele králíků a morčat. Hobby králíkárna pro králíky, morčata, nebo i křepelky poskytuje ideální domov pro vaše..
5 650 Kč 6 650 Kč
Domeček pro křečka nebo králíčka 43 x 43 x 52 cm Domeček pro křečka nebo králíčka 43 x 43 x 52 cm
-16 %
Zařazeno: Chov králíků Specifikace: 43 x 43 x 52 cm
Domeček pro křečka nebo králíčka 43 x 43 x 52 cm k letnímu výběhu. Vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva ošetřeno ochranným nátěrem střecha pokrytá živcovým nátěrem odolným za každého počasí, nezateplený dodává se rozložené v kartonové krabici s montážním návodem.Naprosto jednoduchá montáž ..
1 990 Kč 2 380 Kč
Zařazeno: Pěstování rostlin Specifikace: 60 × 47 × 50 cm
Robustní kurník – kachník vhodný pro menší kachny, případně pro drobné slepice a králíky k letnímu výběhu. Vyrobeno z kvalitního borovicového dřeva ošetřeno ochranným nátěrem střecha pokrytá živcovým nátěrem odolným za každého počasí výsuvný kovový šuplík pro snadnou údržbu větrací otvory na zadní s..
3 150 Kč 3 340 Kč