Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Zavlažování zahrady

Automatické zavlažovací systémy pro zavlažování skleníků a záhonů. Kinplast.cz vám poradí a nabídne hospodárné řešením pro váš skleník.

Zahradní rostliny potřebují dostatek vláhy. Když ji nezískají z mraků, je třeba zavlažovat uměle. Stoprocentně to platí při pěstování ve skleníku.

Chcete si usnadnit zalévání? Analogové a ruční zavlažovací systémy pro zahradní skleníky poskytují rostlinám optimální podmínky pro růst a ušetříte až 70% vody. Prostě se zalévá efektivně!

Automatická solární závlaha pro skleník Irrigatia Smart 12 trysek Automatická solární závlaha pro skleník Irrigatia Smart 12 trysek
-13 %
Zařazeno: Automatická závlaha Specifikace: 12 kapačů
Univerzální samo-zavlažovací sada Irrigatia Smart pro skleník, květináče nebo záhon má standardně ve výbavě 12 kapkovacích trysek s kolíky. Výhodou této sady je absolutně bezobslužný systém vhodný pro váš sud nebo jinou nádrž na vodu. Automatická solární závlaha je ideální do skleníků na balkóny, za..
3 450 Kč 3 950 Kč
Automatická solární závlaha pro skleník Irrigatia Smart 24 trysek Automatická solární závlaha pro skleník Irrigatia Smart 24 trysek
-17 %
Specifikace: 24 kapačů
Univerzální samo-zavlažovací sada Irrigatia Smart pro skleník, květináče nebo záhon má standardně ve výbavě 24 kapkovacích trysek s kolíky. Výhodou této sady je absolutně bezobslužný systém vhodný pro váš sud nebo jinou nádrž na vodu. Automatická solární závlaha je ideální do skleníků na balkóny, za..
3 690 Kč 4 450 Kč
Držák na trubky 4/6 mm,  3/16, 10 kusů Držák na trubky 4/6 mm,  3/16, 10 kusů
-17 %
Zařazeno: Zavlažovací komponenty Specifikace: 11 cm
Univerzální kolíky pro zavlažovací sady pro skleník nebo záhon pro rozdělovací trubky 4/6 mm (3/16).Obsah balení: 10 kusůPodívejte se na naše doporučené sady pro zavlažování ZDE.Výhodou sady je hlavní rozvodná trubka 9/12 mm v délce 25 m a hadička 4/6 mm pro rozvod k postřikovačům. Sada..
50 Kč 60 Kč
Specifikace: Délka: 10m, 9mm hadička a komponenty
Univerzální zavlažovací sada Kinplast pro skleník nebo záhon o celkové délce 10 metrů. Výhodou této sady je hlavní silná rozvodná trubka 9 mm v délce 10 m a pro rozvod k postřikovačům. Sada pro jednoduché a pohodlné zavlažování v jakémkoliv skleníku a záhonu.Oblíbená skleníková a záhonová zavla..
995 Kč 1 050 Kč
Zavlažovací sada 10m, pro skleník nebo záhon o celkové délce 10 metrů, 10x tryska + napojovací rychlospojka Zavlažovací sada 10m, pro skleník nebo záhon o celkové délce 10 metrů, 10x tryska + napojovací rychlospojka
-17 %
Specifikace: Délka: 10m, 10x tryska, 6mm komponenty