Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Kapková mikrozávlaha

Automatické kapkovací zavlažovací systémy pro zavlažování skleníků a záhonů. Název mikrozávlaha vyplývá z toho, že se nejedná o velkoplošnou závlahu, jakou je například závlaha trávníkových ploch, ale jde většinou o závlahu jednotlivých či skupin konkrétních květin, keřů, stromů, výsadeb apod. Všechny systémy mikrozávlahy přesně dávkují vodu přímo na požadovanou plochu, místo, nebo přímo ke kořenovému systému rostlin.

AgroSféra vám poradí a nabídne hospodárné řešením pro efektivní zavlažování.

Druhým důvodem k tomuto pojmenování je, že mikrozávlaha pracuje většinou při výrazně nižších tlacích a průtocích než klasická závlaha trávníkových ploch postřikem.

Zahradní rostliny potřebují dostatek vláhy. Když ji nezískají z mraků, je třeba zavlažovat uměle. Stoprocentně to platí při pěstování ve skleníku a stále narůstající letní sucha.

Chcete si usnadnit zalévání? Analogové a ruční zavlažovací kapkovací systémy pro zahradní skleníky a záhony poskytují rostlinám optimální podmínky pro růst a ušetříte až 70% vody. Prostě se zalévá efektivně!

Závlahové systémy vám zefektivní pěstování plodin a zároveň vám sníží náklady na provoz. Dodávame skleníkové, velkoplošné, kapkové závlahy i čerpací jednotky. Obraťte se na nás.

Kapková závlaha

Automatická solární závlaha - Solární automatický zavlažovací systém 30+5 metrů, 30 kapačů Automatická solární závlaha - Solární automatický zavlažovací systém 30+5 metrů, 30 kapačů
Novinka -15 %
Specifikace: Délka: 35m + 30x tryska
Univerzální samo-zavlažovací sada pro skleník, balkón, květináče nebo záhon má standardně ve výbavě 30 kapkovacích trysek s kolíky a 35 metrů hadičky . Výhodou této sady je absolutně bezobslužný systém vhodný pro váš sud nebo jinou nádrž na vodu. Automatická solární závlaha je ideální do skleníků na..
2 945 Kč 3 475 Kč
Zavlažovací sada, rozšířovací sada pro automatické zavlažování, 15m hadičky, 15x spojka, 15 zadešťovacích trysek Zavlažovací sada, rozšířovací sada pro automatické zavlažování, 15m hadičky, 15x spojka, 15 zadešťovacích trysek
Novinka -31 %
Specifikace: Délka: 15m + 15x spojka, 15x tryska
Univerzální zavlažovací sada pro skleník, záhon a květináče. Hadička o celkové délce 15 metrů 4/6 mm, 15 postřikovačů a 15 kusů spojek. Výhodou této sady je hlavní kvalitní rozvodná trubka 4/6 mm. Sada ideálně vystačí na další rozšíření našich ostatních sad. Sada pro jednoduché a pohodlné zavlažován..
445 Kč 645 Kč
Držák na trubky 4/6 mm,  3/16, 10 kusů Držák na trubky 4/6 mm,  3/16, 10 kusů
-17 %
Zařazeno: Zavlažovací komponenty Specifikace: 11 cm
Univerzální kolíky pro zavlažovací sady pro skleník nebo záhon pro rozdělovací trubky 4/6 mm (3/16).Obsah balení: 10 kusůPodívejte se na naše doporučené sady pro zavlažování ZDE.Výhodou sady je hlavní rozvodná trubka 9/12 mm v délce 25 m a hadička 4/6 mm pro rozvod k postřikovačům. Sada..
50 Kč 60 Kč
Specifikace: Délka: 10m, 9mm hadička a komponenty
Univerzální zavlažovací sada Kinplast pro skleník nebo záhon o celkové délce 10 metrů. Výhodou této sady je hlavní silná rozvodná trubka 9 mm v délce 10 m a pro rozvod k postřikovačům. Sada pro jednoduché a pohodlné zavlažování v jakémkoliv skleníku a záhonu.Oblíbená skleníková a záhonová zavla..
995 Kč 1 050 Kč