Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Výprodej, rozbaleno

Vybírejte z nabídky Rozbaleno a zánovní, je to v podstatě výprodej produktů. Jsou kvalitní, zlevněné a nepoškozené! Žádné obavy, nic nebylo použito (maximálně odzkoušené, nenese žádné větší známky použití), pouze zajímavá cena a málo místa v našem skladu.

Nevyzvednuté, nepřevzaté, vrácené v záruční době zahradní a domovní potřeby od zahrádkářů a zákazníků.

  1. Na označeném zboží v kategorii VÝPRODEJ - poznámka Rozbaleno je poskytována záruka v délce 24 měsíců. Výrobek byl pouze rozbalený a může mít poškozený nebo náhradní obal, např. z důvodu nafocení zboží na naše stránky. Obsah balení je kompletní a zboží je v bezchybné kvalitě.
  2. Na označeném zboží v kategorii VÝPRODEJ - poznámka Zánovní je poskytována záruka v délce 21 měsíců. Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení nemusí být kompletní, ale vždy obsahuje příslušenství nutné k neomezujícímu provozu výrobku.
  3. Na označeném zboží v kategorii VÝPRODEJ - poznámka Použité je poskytována záruka v délce 12 měsíců. Použité zboží může nést známky předchozího mírného používání. Po jeho vrácení prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, všechno potřebné příslušenství k provozu výrobku, je ale vždy součástí balení.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.