Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Rozvody a systémy 9/12mm

Osvědčené a kvalitní Spojky, přípojky, zahradní ventily, hadice, a rozvodné hadičky a další komponenty pro zavlažování. Díky mnoha druhům hadicových spojek lze snadno propojovat různé části zavlažovacích systému i samotné hadice mezi sebou. Návody u nás.

AgroSféra vám poradí jak vybírat komponenty pro rozvod zavlažovacího systému.

Pro přehlednost je vše rozděleno podle průměru použitých hadic a trubiček k rozvodu, ale vše samozřejmě můžete pomocí spojek kombinovat.

Spolehlivé a rychlé propojení zajistí plastové rychlospojky. Napojení hadic na přívod vody umožňují přípojky na zahradní kohout. V případě potřeby rozvodu zavlažování do více směrů jsou vhodnou variantou rozdělovače vody. Na podobném principu fungují také dvoucestné ventily na zahradní hadice.

Při údržbě a úpravách zavlažovacích systémů oceníte široký sortiment a možnost propojení různých průměrů hadic a potrubí.

Jakou vybrat závlahu pro záhon a do skleníku?

Ideální počátek je nějaká vhodná naše sada, která je cenově výhodná a lze ji libovolně rozšiřovat o další komponenty.

Chystáte se na zahradě vylepšit nebo postavit nový zavlažovací systém? Máme pro vás návod, jak položit zavlažovací systém a vybrat správné příslušenství.

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené, osvědčené a preferované zavlažování za příznivé ceny. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu. Z našich komponentů si postavíte vše podle vlastních představ.

Automatické zavlažování je již dnes nutností pro každého zahrádkáře, chataře nebo pěstitele. Kvalitní zavlažování vám usnadní práci a ušetří čas. Péče o zahradu s kvalitním zavlažováním bude mnohem snazší. Kinplast vám poradí, jak vybírat kapkovače, hadice, rozvody, spojky pro zavlažován a postřikovače.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.