Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Vyvýšené záhony

Vyvýšené záhony s vhodnou výškou a šířkou mají mnoho výhod. Naše vyvýšené záhony AgroSféra jsou estetické a nekonečně variabilní, dají se umístit do venkovských zahrad, do elegantních, reprezentativních, moderních, ale třeba i na balkón. Naše záhony jsou z velmi kvalitního, pevného materiálu a budou vám dělat radost mnoho let aniž by potřebovaly nějakou údržbu. Vyvýšený záhon je z pohledu zahradníka vlastně jen takový narychlo zbudovaný kompost s kvalitní zeminou na povrchu. Důkladný, hluboce založený záhon vám pro zeleninu doporučí jako mnohem lepší: v létě nevysychá a kořeny jsou živené ve větší hloubce. Ale i vyvýšený záhon má své opodstatnění.

Vyvýšené záhony nahrazují klasické záhony. Konstrukce všech našich vyvýšených záhonů jsou zhotoveny z kvalitních hliníkových profilů, které jsou lehké, pevné a zároveň nenáročné na údržbu. Jsou určené pro pěstování nízké zeleniny, ovoce nebo rostlin. Obecně se liší rozměry.

Jsou ideální i na malé zahrady nebo na balkón. Ušetří místo ochrání rostliny před mrazem a škůdci. Vyvýšený záhon se snadno montuje, je lehké a prostorově úsporný. Nejčastěji je vyrobený z polykarbonátu a hliníku.

  Agrosfera ověřeno zákazníkyGarance kvality Premiová kvalitaHliníkový rám a konstrukce

Vyvýšený záhon AgroSféra je vyroben z vysoce pevného, ​​korozivzdorného hliníku, který odolá všem vlivům prostředí. Na hliníkové profily a stěnové hliníkové panely poskytujeme záruku 10 let. Podrobné informace naleznete v našich záručních podmínkách.

Vysoká kvalita, stabilita a úspora místa

Hliníkové profily na skleník Naše nerezové hliníkové profily zajišťují velmi stabilní konstrukci, velmi snadno sestavují a jsou dodávány s příslušným montážním návodem. Postačí vám ideálně gumové kladívko.

Pevná hliníková konstrukce se zesílenými dutými komorovými profily nebo sendvičovým hliníkem. Vysoce kvalitní, odolné hliníkové sendvičové desky u vyvýšeného záhonu a 10 mm výplně jsou zvláště odolné.

Vyvýšený záhon ze sendvičového hliníku, prakticky nezničitelný, nekorodující, odolný a bez údržby!

Skleníky tomatoVyrobeno ze speciálně navržených dutých hliníkových profilů, které mají vzduchové komory v profilu a zajišťují perfektní izolační efekt. Tloušťka desek vyvýšeného záhonu, izolačních třístěnných hliníkových desek 3 mm - vysoká odolnost díky robustní konstrukci - nehnijí ani nereznou. 

Kvalitní výplní je zajištěna nejlepší stabilita, profily a desky snadno odolávají tlaku zeminy a nedochází k vyboulením a deformacím jako u jiných materiálů.

Nehnijí jako dřevo a celá léta budou vypadat stejně. Nepotřebujete používat netkanou fólii, tak jako třeba u dřevěných konstrukcí. Kromě toho vzduchové komory v profilu také zajišťují odpovídající izolační účinek. Hliníkové části, které jsou vystaveny slunci, se nemohou nepříjemně zahřívat a záhon není tak zbytečně vysušován.

Na co se zaměřit při výběru vyvýšeného záhonu

  • Velikost, výšku a snadnost přístupu
  • Materiál, který se nedeformuje, nehnije a není nutná budoucí údržba
  • Zabraňuje pronikání nečistot a škůdců
  • Nabízí dobré izolační vlastnosti proti chladu i teplu
  • Materiál konstrukce je standardem již lehký a bezúdržbový hliník, který se vyznačuje se nízkou hmotností

V této kategorii nejsou žádné výrobky.