Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Plastové spojky

Alu-hobbyPlastové a zesílené spojky pro hliníkové profily. Alu-Systém pro vlastní hobby výrobu.
Vy máte představu, my máme správné produkty.

Každý hliníkový profil potřebuje spoje. Nabízíme spojky bez svařování. Pevné spojení plastovými spojkami. Spojky z našeho sortimentu jsou k dispozici v různých provedeních a barvách. S vysoce pevnými eloxovanými hliníkovými profily pomocí spojek lze čistě a rychle stavět libovolné konstrukce bez potřeby dalších povrchových úprav. Plastové spojky umožňují sestavovat různě odolné konstrukce.

Kupte si u nás výrobky ALU-SYSTÉM, které se vyznačují vysokou stabilitou, nosností a trvanlivostí. Pro libovolnou konstrukci.

Alu-hobby systém montáže a stavby Kinplast tým se zaměřuje nejen na dodávku profilů a komponentů, ale také na dodání konstrukcí ve formě stavebnice, ať už dle Vámi zaslaných náčrtů nebo námi vypracované dokumentace.

Samozřejmostí je také stavba a dodání kompletně smontovaných konstrukcí a rámů pro voliéry, odchovny, líhně, kurníky, kukaně, králíkarny, trusníky, stoly, regály, poličky, nábytek, vestavby do auta, dělící stěny a paravany, reklamní rámy a další konstrukce, které Vás jen napadnou a budete doma, nebo na zahradě potřebovat. Ušetříme Vám čas a potřebné nářadí.

Spojka profilů AH s pravoúhlým vývodem 2D, plastová, černá
-20 %
Specifikace: 20x20x1,5mm
Spojka hliníkových profilů AH s pravoúhlým vývodem, 2D černá.Pomocí plastové spojky AH snadno spojíte hliníkové profily a rychle postavíte libovolné konstrukce bez potřeby dalších povrchových úprav. Plastové spojky a spojky s kovovou výztužípro rozměrů 20x20x1,5mm, s dalším pravoúhlým vývodem s..
20 Kč 25 Kč
Spojka profilů AH s pravoúhlým vývodem 2D, plastová, šedá
-20 %
Specifikace: 20x20x1,5mm
Spojka hliníkových profilů AH s pravoúhlým vývodem, 2D šedá.Pomocí plastové spojky AH snadno spojíte hliníkové profily a rychle postavíte libovolné konstrukce bez potřeby dalších povrchových úprav. Plastové spojky a spojky s kovovou výztužípro rozměrů 20x20x1,5mm, s dalším pravoúhlým vývodem sl..
20 Kč 25 Kč
Spojka profilů AH s pravoúhlým vývodem 3D, plastová, černá
-17 %
Specifikace: 20x20x1,5mm
Spojka hliníkových profilů AH s pravoúhlým vývodem, 3D černá.Pomocí plastové spojky AH snadno spojíte hliníkové profily a rychle postavíte libovolné konstrukce bez potřeby dalších povrchových úprav. Plastové spojky a spojky s kovovou výztužípro rozměrů 20x20x1,5mm, s dalším pravoúhlým vývodem s..
25 Kč 30 Kč
Spojka profilů AH s pravoúhlým vývodem 3D, plastová, šedá
-17 %
Specifikace: 20x20x1,5mm
Spojka hliníkových profilů AH s pravoúhlým vývodem, 3D šedá.Pomocí plastové spojky AH snadno spojíte hliníkové profily a rychle postavíte libovolné konstrukce bez potřeby dalších povrchových úprav. Plastové spojky a spojky s kovovou výztužípro rozměrů 20x20x1,5mm, s dalším pravoúhlým vývodem sl..
25 Kč 30 Kč
Spojka profilů AH s pravoúhlým vývodem 3DT, plastová, černá
-17 %
Specifikace: 20x20x1,5mm
Spojka hliníkových profilů AH s pravoúhlým vývodem, 3DT černá.Pomocí plastové spojky AH snadno spojíte hliníkové profily a rychle postavíte libovolné konstrukce bez potřeby dalších povrchových úprav. Plastové spojky a spojky s kovovou výztužípro rozměrů 20x20x1,5mm, s dalším pravoúhlým vývodem ..
25 Kč 30 Kč