Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Automatická dvířka

Chovatelské potřebyNechte si poradit s výběrem pro malochovatele.
Kinplast = zkušený výrobce pro chovatele!

Snadná montáž, řešení na míruAutomatická dvířka kurníku pomáhají uživateli se starostmi o zvířata během noci, kdy hrozí nebezpečí od jejich predátorů lišek, kun atd.

Usnadněte si každodenní otvírání a zavírání. Poradíme s řešením na míru.

Komu by se chtělo vstávat se slepicemi! Drůbež však potřebuje vyběhnout ven, jak se rozední. Jak tedy vyřešit ranní otvírání kurníku? Pomůže vám naše nabídka Automatického ovládání dvířek kurníku. Rozměr dvířek vyrobíme přesně dle vašich potřeb. Nakupte na našich stránkách osvědčené druhy!

Zákazníci oceňují široký výběr a ceny! Prodáváme to, co sami používáme.

Neváhejte a nakupte kvalitní a pečlivě vybrané chovatelské potřeby pro chov domácích zvířat u nás! Máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny. Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu. Díky moderním zařízením, specializované službě na podporu a poradnu vašeho chovatelského projektu splňují naše řešení potřeby náročným chovatelům.

Klikni na obrázek pro přechod do jiné podrobnější kategorie a hledání.

Dvířka do kurníku Dvířka do kurníku Kurník pro slepice Topné desky, zářiče a vyhřívání Krmivo pro křepelky a drůbež Samootvírací dvířka

Zařazeno: Automatické otvírání Specifikace: 230 V
Systém automatický pro otevírání a zavírání kurníku KERBL. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku. Napájí se ze sítě 230V AC.Automatizace otevírání dvířek kurníků – Chicken Guard systém je automatický systém otevírání dvířek kurníku s připojením na vně..
3 890 Kč 4 050 Kč
Zařazeno: Automatické otvírání Specifikace: 12 x 12,5 x 8 cm
Systém automatický pro otevírání a zavírání kurníku KERBL. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku. Napájí se ze sítě 230V AC.Automatizace otevírání dvířek kurníků – Chicken Guard systém je automatický systém otevírání dvířek kurníku s připojením na vně..
4 390 Kč 4 700 Kč
Zařazeno: Automatické otvírání Specifikace: 76×34×43mm
Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku můžete také napájet tímto adatérem. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudované elektronického programátoru.Každý strojek na dvířka má již připravený konektor na možnost dokoupení adaptér..
295 Kč 300 Kč
Automatické otevírání a zavírání kurníku Cube s časovačem Automatické otevírání a zavírání kurníku Cube s časovačem
Novinka -9 %
Zařazeno: Automatické otvírání Specifikace: 10 x 13,5 x 5,2 cm
Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan cube. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného elektronického programátoru. Napájí na standardní baterií 4 x AA (vydrží dle kvality až rok).Automatizace otevírání dvířek kurník..
3 250 Kč 3 590 Kč