Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Desky a výplně

Alu-hobbyPlastové a hliníkové desky. Alu-Systém pro vlastní hobby výrobu.
Vy máte představu, my máme správné produkty.

Plastové desky, Polystyrolové a Akrylátové sklo, Hliníkové desky, Sendvičový materiál hliník - jádro - hliník, nová deska je běžně používaná nejen pro reklamu ale také jako velmi osvědčený materiál pro široké použití ve stavebnictví a designu exteriérů i interiérů. S vysoce pevnými deskami a hliníkovými profily pomocí spojek lze čistě a rychle stavět libovolné konstrukce bez potřeby dalších povrchových úprav. Řežeme ale na míru!

Kupte si u nás výrobky ALU-SYSTÉM, které se vyznačují vysokou stabilitou, nosností a trvanlivostí. Pro libovolnou konstrukci.

Zařazeno: Alu systém hobby Specifikace: 0,3x100x100cm
Sendvičová deska s jádrem z polyetylenu (PE) a krycími vrstvami z hliníkových plechů (jsou lakované matnou bílou a šedou barvou). Deska se vyznačuje velmi nízkou hmotností a zároveň velkou pevností v ohybu. Mezi dal&..
850 Kč
Deska sendvičová 3mm bílá/šedá, 100x100cm, lakovaný alu plech s jádrem z polyetylenu Deska sendvičová 3mm bílá/šedá, 100x100cm, lakovaný alu plech s jádrem z polyetylenu
-13 %
Zařazeno: Alu systém hobby Specifikace: 0,3x100x100cm
Sendvičová deska s jádrem z polyetylenu (PE) a krycími vrstvami z hliníkových plechů (jsou lakované matnou bílou a spodní šedou barvou). Deska se vyznačuje velmi nízkou hmotností a zároveň velkou pevností v ohybu. Mezi další vlastnosti patří výborná odolnost povětrnostním vlivům, dokonale hladký pov..
695 Kč 800 Kč
Deska sendvičová 3mm stříbrná, 100x100cm, lakovaný alu plech s jádrem z polyetylenu
-11 %
Zařazeno: Alu systém hobby Specifikace: 0,3x100x100cm
Sendvičová deska s jádrem z polyetylenu (PE) a krycími vrstvami z hliníkových plechů (jsou lakované matnou stříbrnou barvou). Deska se vyznačuje velmi nízkou hmotností a zároveň velkou pevností v ohybu. Mezi další vlastnosti patří výborná odolnost povětrnostním vlivům, dokonale hladký povrch, snadné..
795 Kč 890 Kč
Deska sendvičová 3mm zelená, 100x100cm, lakovaný alu plech s jádrem z polyetylenu
-11 %
Zařazeno: Alu systém hobby Specifikace: 0,3x100x100cm
Sendvičová deska s jádrem z polyetylenu (PE) a krycími vrstvami z hliníkových plechů (jsou lakované matnou tmavou zelenou barvou). Deska se vyznačuje velmi nízkou hmotností a zároveň velkou pevností v ohybu. Mezi další vlastnosti patří výborná odolnost povětrnostním vlivům, dokonale hladký povrch, s..
795 Kč 890 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)