Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Kapače, trysky

Samozavlažovací systémy umožňují úspěšné pěstování zeleniny, bylinek bez využití elektrické energie. Osvědčily se také při automatickém zavlažování v době nepřítomnosti.

Když potřebujete pravidelně zavlažovat rostliny, ale nemáte dostatek času, zapomínáte zalévat nebo nebýváte po nějakou dobu doma, mohou pro vás představovat řešení samozavlažovací nádoby. Ty vašim rostlinám zajistí dostatek vláhy i bez vašeho přičinění. Použít je můžete v interiérech, na balkonech, terasách nebo přímo v zahradách či sklenících. Velmi oblíbené jsou také samozavlažovací nádoby na rajčata, závlahové mísy pod stromy, samozavlažovací kontejnery na zeleninu nebo klasické truhlíky se samozávlahou.

Naplánujte zavlažování s námi. Zavlažovací systémy, řídící jednotky, zavlažovače,  hadice, kapače, postřikovače, držáky na hadice a další.

Chcete si usnadnit zalévání? Analogové a ruční zavlažovací systémy, zavlažovací obrubníky pro zahrady poskytují rostlinám optimální podmínky pro růst a ušetříte až 70% vody. Prostě se zalévá efektivně!

Zahradní rostliny potřebují dostatek vláhy. Když ji nezískají z mraků, je třeba zavlažovat uměle. Stoprocentně to platí při vedrech, které již u nás jsou.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.