Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Vytápění a ohřev

Multifunkční vytápění, vytápění skleníku, které díky termostatu zajišťuje jak přitápění v jarním období, tak i nucené větrání v letním období. Vytápěný skleník umožní nadšeným pěstitelům rozvinout svou zálibu skutečně velkoryse.

Celoročně vytápěný skleník je sen mnoha zahrádkářů – na rozdíl od okenních parapetů v pokoji poskytuje dostatek světla i prostoru. Vytápění, které umožní celoroční růst i choulostivých rostlin, je poměrně nákladné, ale koneckonců existují i dražší a méně ušlechtilé koníčky. Vytápění, které zajistí pouze podmínky pro zimování rostlin, jež nesnášejí mráz, je mnohem levnější.

Osvědčené vytápění pro skleníky, zimní zahrady a jejich regulace. Kinplast.cz vám poradí jak vybírat. Vybírejte si podle parametrů, doporučení, naše nabídka je za trvale výhodné ceny.

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené, odolné a preferované vytápění a regulaci za příznivé ceny.

.

Zařazeno: Termostaty, regulace Specifikace: 220 V
Digitální termostat XH-W3001 s externím senzorem na 230V. Jednoduchý digitální termostat s dvěmi výstupními relé umožňuje regulovat teplotu v rozmezí -50°C ~ 100°C s rozlišením 0.1°C. Na jeden výstup je možné připojit například topení a na druhý chlazení. Topení i chlazení pak budou udržovat nastave..
285 Kč 295 Kč
Zařazeno: Termostaty, regulace Specifikace: 14 x 3,3 x 6,8 cm ; 399 g
Digitální termostat s NTC senzorovou sondou pro vytápění skleníků, zimních zahrad, odchoven, a všude kde potřebuje termostat, který zajišťuje jak přitápění, tak udržování požadované teploty. Nastavení teploty sepnutí přístroje od -50°C do 120 °C. Výkon k regulaci max. 2200 W.Digitálním termostat..
1 950 Kč 2 145 Kč
Zařazeno: Termostaty, regulace Specifikace: 14 x 3,3 x 6,8 cm ; 399 g
Digitální termostat s NTC senzorovou sondou pro vytápění skleníků, zimních zahrad, odchoven, a všude kde potřebuje termostat, který zajišťuje jak přitápění v jarním období, tak i nucené větrání v letním období. Nastavení teploty sepnutí přístroje od -50°C do 120 °C. Výkon k regulaci max. 2200 W...
2 250 Kč 2 475 Kč
Digitální termostat s NTC senzorovou sondou pro regulaci teploty Digitální termostat s NTC senzorovou sondou pro regulaci teploty
-19 %
Zařazeno: Termostaty, regulace Specifikace: 160 × 75 × 55 mm
Digitální termostat s NTC senzorovou sondou pro vytápění skleníků, zimních zahrad, odchoven, a všude kde potřebuje termostat, který zajišťuje jak přitápění v jarním období, tak i nucené větrání v letním období. Nastavení teploty sepnutí přístroje od 20 ~ 42 °C / 68 °F ~ 108 °C. Výkon k regulaci max...
1 650 Kč 2 045 Kč