Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Skleníky na rajčata

Hliníkové skleníky na rajčata AgroSféra jsou experti na pěstování rajčat a paprik. Hliníkové a bezúdržbové konstrukce mají životnost minimálně 30 let, a tak garantujeme kvalitu v každé fázi.

Rajčatový skleník Kinplast Gampre Skleník je vyrobený z masivních hliníkových profilů 15 x 15, 20 x 20 nebo dokonce 25 x 25 mm, každý model dodáváme s prosklením z tepelně izolačních dvoustěnných polykarbonátových desek síly 6 až 10 mm. Prostě nic nenecháváme náhodě.

Rajčatový skleník je především dobrou volbou pro ty, kteří nemají mnoho prostoru, a přesto chtějí svým rostlinám rajčat vytvořit ty nejlepší možnosti růstu. Zkrášlit zahradu kvalitním vybavením, které má svoji cenu. Rajčatový dům je vynikající volbou pro nejlepší rajčatové podmínky.

AgroSféra – profesionál pro volný čas v zahradě, poradí vám jak vybírat skleníky a v čem je který lepší!

Pěstování rajčat je jako rituál, pokud jde o skleníkové zahradnictví. Pokud jste někdy ochutnali rajčata čerstvá ze zahrádky, víte, že s těmi z obchodu se to nikdy nebude srovnávat.

Pokud milujete domácí rajčata stejně jako my, pravděpodobně vás zajímá, jak je můžete pěstovat ve skleníku. Rajčata jsou oblíbenou skleníkovou plodinou, protože milují teplé a chráněné prostředí, které skleník poskytuje.

Pádné argumenty, proč si pořídit náš speciální rajčatový skleník.

  1. Neomezená životnost
  2. Žádná budoucí údržba
  3. Prémiová kvalita materiálů
  4. Nejlepší podmínky růstu
  5. Stabilita a tuhost konstrukce 
  6. Široká nabídka velikostí
  7. Snadná montáž
  8. Variabilní umístění
  9. Prostě žádná levná Čína 

  Agrosfera ověřeno zákazníkyGarance kvality Premiová kvalita​​Co je více než naše dobré argumenty? 10ti letá garance kvality. Mnoho spokojených zákazníků, kteří již pěstují v našich sklenících vlastní zdravou zeleninu.

My máme vymazlené skleníky pro vaše nové pěstitelské plány.

Vaše vlastní zahrada je něco krásného, ​​nabízí tolik prostoru a možností. Můžete si nyní vypěstovat vlastní rostliny  a zeleninu na vlastní zahradě. To znamená, že získáte lahodnou a především neupravenou zeleninu, které nejen jinak chutná, máte ji vždy čerstvou, ale také šetří peníze.

Skvělá věc, ne vždy k tomu potřebujete velký skleník. Na balkónech, terasách, zahradních záhonech nebo na vyvýšených záhonech lze pěstovat mnoho zeleniny.

Pokud začínáte, tak více se dočtete v naší Poradně Kroky k úspěšné sklizni rajčat.

Chcete-li zajistit bohatou sklizeň lahodných rajčat, musíte pochopit, jak se o rostliny rajčat správně starat. Udržování správných skleníkových podmínek znamená zajistit dobré osvětlení, teplotu a opylení a zároveň praktikovat dobrou ochranu proti škůdcům a chorobám.

Pěstování rajčat ve skleníku je vynikající volbou, která vám umožní rychlejší nárůst a prodloužit vegetační období bez ohledu na vaše klima. S trochou péče můžete snadno získat vícenásobné sklizně rajčat ze svých skleníkových rostlin. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak můžete úspěšně začít pěstovat rajčata ve skleníku!

Je rajče ovoce nebo zelenina?

Jsou rajčata ovoce nebo zelenina? Pokud vás to někdy napadlo, nejste sami!

Botanicky řečeno, ovoce je „zralý vaječník kvetoucí rostliny“. Tato definice by zahrnovala takové potraviny, jako jsou rajčata, meruňky, fazole a dokonce i mandle. Populárně však slovo „ovoce“ obvykle označuje potraviny, které jsou sladké a masité, zatímco „zelenina“ označuje nižší fruktózu. Z kulinářského hlediska se zelenina obvykle používá ve slaných pokrmech.

Aby to bylo ještě zmatenější, věděli jste, že Nejvyšší soud USA v roce 1893 rozhodl, že rajčata jsou zelenina bez ohledu na botanickou definici ovoce? Technicky je tedy rajče plodem rostliny rajčete, ale je právně považováno za zeleninu a jako takové se používá v kuchyni.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.