Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Přepravky a klece

Kvalitní přepravky pro kočky a psy. Dopřejte jim to nejlepší. U nás také naleznete kvalitní ohrádky a výběhy všech barev, velikostí a tvarů. Výběr ohrádky je velmi důležitý, Váš mazlíček v něm bude nějakou část dne odpočívat. Musí mu být pohodlný a příjemný, ani moc velký, ani moc malý.

Ohrádky pro psy jsou řešení pro vymezení prostoru zvědavých štěňátek nebo dospělých psů.

Přepravku pro psa využijete nejen při cestě na dovolenou nebo na chatu, ale i když vyrážíte k veterináři. Vyberte si box na psa podle svých potřeb.

Klece pro psy i kočky do aut všech velikostí. Zdraví vždy na prvním místě. Naše klece chrání i posádku auta. Kočka i pes mají jen jeden život.

Jak psa zvyknout na přepravní box

Nejlepší je, když si pes zvyká na cestování v přepravním boxu už od útlého věku. Mnoho chovatelů nechává přepravní klec volně přístupnou doma nebo na zahradě, takže štěňata berou klec jako samozřejmost a je to pro ně bezpečné místo, kde si mohou hrát nebo odpočívat. Přepravky v autě se potom nebojí a je to pro ně přirozená součást jejich teritoria. S velkou trpělivostí a někdy i s pomocí tlumících léků je však možno zvyknout na cestování autem i starší psy.

Ideální přepravní box pro vašeho mazlíčka

Rozhodující pro výběr je velikost psa: Box by měl být dostatečně prostorný, aby se pes mohl pohodlně natáhnout i vzpřímeně sednout. Na druhou stranu nesmí být přepravní klec příliš velká, aby sebou pes během jízdy zbytečně neházel. Kvalitní přepravky jsou vyrobeny z pevného hliníku. Další variantou jsou skládací přepravky z vyztužené tkaniny. Tyto přepravky jsou velmi žádné například častými účastníky výstav a soutěží. Pokud přepravku nepoužíváte, snadno ji složíte do prostorově úsporného tvaru, rozložená se díky velkému uchu také snadno přenáší. Integrovaná síťka zaručí dokonalou prodyšnost a dokonce zabrání náletům obtížného hmyzu.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.