Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Osiva a semínka

Základem pro voňavou, zdravou a kvetoucí zahradu jsou semena. Osivo je nejdůležitějším vstupem při pěstování rostlin. Osivo musí být klíčivé, zdravé a bez příměsí plevelů, dále musí být zachována jeho genetická kvalita. Příznivci zdravého stylu si jistě budou chtít zasadit semena bylinek a zeleniny, aby mohli zdravě jíst a žít.

Bio osivo Vaše vlastní zahrada je něco krásného, ​​nabízí tolik prostoru a možností. Můžete si nyní vypěstovat vlastní bio zeleninu na vlastní zahradě. To znamená, že získáte lahodnou a především neupravenou zeleninu, které nejen jinak chutná, máte ji vždy čerstvou, ale také šetří peníze.

Pěstování je relax a zábava, ne vždy k tomu potřebujete velký skleník. Na balkónech, terasách, zahradních záhonech nebo na vyvýšených záhonech lze pěstovat mnoho zeleniny.

Pokud začínáte, tak více se dočtete v naší Poradně Kroky k úspěšné sklizni rajčat.

Není nad to, utrhnout si vlastnoručně vypěstovanou okurku nebo rajče.

Semena zeleniny už jen čekají na to, až je zasadíte. Výsledek sázení třeba semen salátu zužitkujete na nejednu večeři. I doma za oknem můžete slavit pěstitelské úspěchy. Pomocí našich pěstebních setů si můžete pravidelně pochutnávat na čemkoliv.

Kdo má možnost pěstovat zeleninu na zahradě, zahrádce nebo na balkóně, ten by neměl vynechat výběr semen zeleniny. Bohatá úroda vás nemine, pokud semena zeleniny dobře vyberete, zasadíte a budete rostlinkám věnovat tu nejlepší péči. Semena zeleniny tykve, papriček, hrachu, okurky nebo rajčete obohatí váš život o čerstvost, vitamíny a dobrý pocit z vlastnoručně vypěstovaných plodin.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.