Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Hnojiva, výživa

Hnojiva jsou téměř nepostradatelnými pomocníky při pěstování ovoce, zeleniny, květin a všeho, z čeho chcete mít radost. Jestli doma máte zasazené bylinky, zeleninu, pokojovky, okrasné dřeviny nebo květiny na balkoně, tak se ponořte do světa našich hnojiv a vyberte pro ně to pravé ořechové.

My máme vyzkoušená a osvědčená kapalná hnojiva na zeleninu a dávkovače. Tak ať vám to roste.

Trávníku, na který si vždy budete chtít lehnout můžete docílit pravidelnou péčí a dobře vybraným trávníkovým hnojivem. K základnímu hnojení a přihnojování vám pro začátek může stačit univerzální hnojivo. 

Přípravky na ochranu rostlin a proti škůdcům. Přípravky na ochranu rostlin se používají k ochraně rostlin proti škodlivým činitelům. Patří sem herbicidy k potlačení nežádoucích rostlinných druhů.

Herbicidy se používají k likvidaci nežádoucích rostli, např. plevelů nebo invazních rostlin.

Biologická ochrana rostlin není žádný novodobý výstřelek. Už ve čtvrtém století př. n. l. se v Číně používali mravenci jako přirozený predátor škodlivého hmyzu. Dodnes se místy využívají k hubení škůdců v sadech a obchodech s potravinami. Predátoři jsou organismy, které se jednoduše živí jinými organismy – například berušky, které požírají mšice.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.