Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Ostatní pro mazlíčky

Chovatelské potřebyDomácí zvířata k domovu a zahradě rozhodně patří a oživují ji. Dopřejte jim také to nejlepší.
Kinplast = zkušený rádce pro chovatele!

Nejnáročnější, začátečníci a zkušení chovatelé nám dávají důvěru. To hovoří o naší kompetenci a náš tým může být na to opravdu pyšný!

Chovatelské potřeby pro mazlíčky, kočky a psy, pouze v nejvyšší kvalitě.

Chovatelské potřeby pro psy a kočky - to znamená chovatelské potřeby pro Vaše mazlíčky. Nabízíme potřeby pro velké i malé, a to zejména takovými potřebami, které v běžných zverimexech nenajdete.

Klikni na obrázek pro přechod do jiné podrobnější kategorie a hledání.

Dvířka do kurníku Ohrádky a výběhy Pelíšky pro psy a kočky Přepravka na psa Bouda pro psa zateplená Potřeby pro psy a kočky

Výhřevná gumová podložka k napáječce nebo misce na vodu, 24 x 24 cm Výhřevná gumová podložka k napáječce nebo misce na vodu, 24 x 24 cm
-20 %
Specifikace: 26 x 25,5 x 7 cm ; 1,02 Kg
Elektrická gumová topná podložka k napáječkám nebo miskám proti zamrzání pitné vody. Elektrická topná deska je určena pod napáječku, nebo napájecí misku drůbeže, psa a jiných domácích zvířat.Rozměr termodesky 24 x 24 x 0,8 cm.Vysoce odolná proti vlhkosti (krytí IP x7 = chráněno proti ponoř..
995 Kč 1 245 Kč
Specifikace: objem: 600 ml
Vyhřívaná miska na vodu a krmivo pro psy. Kapacita 0,6 l vody, vhodná pro psy, kočky, slepice, kuřata a jiné malé užitková zvířata. Miska vhodná k použití jak v zimním, tak i v letním období. V případě použití v zimě (zapojení do sítě) miska zabraňuje zamrznutí vody, čímž zajišťuje dostatečný přísun..
895 Kč 985 Kč
Vyhřívaná miska pro psy a jiná zvířata 2,2 l, 35 W Vyhřívaná miska pro psy a jiná zvířata 2,2 l, 35 W
-11 %
Specifikace: objem: 2200 ml
Vyhřívaná miska na vodu a krmivo pro psy. Vysoká kapacita 2,2 l vody, vhodná pro psy, kočky, slepice, kuřata a jiné malé užitková zvířata. Miska vhodná k použití jak v zimním, tak i v letním období. V případě použití v zimě (zapojení do sítě) miska zabraňuje zamrznutí vody, čímž zajišťuje dostatečný..
1 685 Kč 1 895 Kč
Specifikace: objem: 1800 ml
Vyhřívaná miska na vodu a krmivo pro psy a kočky 1800 ml 12 V / 15 W vhodná k použití jak v zimním, tak i v letním období. Napájecí kabel je externí, v letním období může být odpojen. V případě použití v zimě (zapojení do sítě) miska zabraňuje zamrznutí vody, čímž zajišťuje dostatečný přísun tekutin..
1 950 Kč 2 045 Kč