Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Skleníky AgroSféra

Malé i velké hliníkové, osvědčené zahradní skleníky, pařníky, vyvýšené záhony až s 10 mm polykarbonátem nebo sklem  to jsou naše nové skleníky z kvalitních hliníkových profilů, které garantují funkčnost, pevnost, stabilitu a žádnou údržbu do budoucna.

AgroSféra – profesionál pro volný čas v zahradě, poradí vám jak vybírat skleníky a v čem je který lepší!

Pro milovníky klasiky a poctivých konstrukcí skleníků, které bez problémů vydrží až desítky let, bude správnou volbou náš skleník se sklem. Ten vyžaduje silnější konstrukci, aby unesl i těžké skleněné tabule, a naše pevné hliníkové profily. Jde o nejlepší investici a zároveň je potřeba počítat s tím, že skleníky AgroSféra Vás opravdu přežijí. Skleník je krásný a nepřehlédnutelný v každém provedení.

Skleník polykarbonátový 6 a 8 mmNejvětší výhodou nových skleníků je jejich dlouhá životnost. Naše skleníky a rajčatové domky se vyznačují nejlepší kvalitou a funkčností. Naši zákazníci však oceňují především bezúdržbovost, kvalitu dílů a zpracování našich výrobků!

Usnadněte si život na zahradě. Se skleníky AgroSféra můžete optimálně chránit citlivé rostliny před nepříznivými povětrnostními vlivy nebo škůdci a prodloužit sklizňovou sezónu až do pozdního podzimu. Pokud si pořídíte skleník, z dlouhodobého hlediska vlastně ušetříte – zelenina ze zahrádky je přece mnohem levnější než drahé alternativy ze zdravé výživy.

Skleníky jsou vyrobeny v EU a nabízejí vám nejlepší možnou kvalitu a funkčnost.

Ať už potřebujete malý nebo velký skleník: prohlédněte si naši nabídku skleníků a najděte ten správný skleník pro vaši zahradu. Pěstovatelé vlastní zdravé zeleniny a milovníci zahradničení mají mnoho pádných důvodů pro pořízení vlastního skleníčku.

Pádné argumenty, proč si pořídit náš skleník AgroSféra.

  1. Neomezená životnost
  2. Žádná budoucí údržba
  3. Prémiová kvalita materiálů
  4. Nejlepší podmínky růstu
  5. Stabilita a tuhost konstrukce 
  6. Široká nabídka velikostí
  7. Snadná montáž
  8. Variabilní umístění
  9. Prostě žádná levná Čína 

  Agrosfera ověřeno zákazníkyGarance kvality Premiová kvalitaCo je více než naše dobré argumenty? 10ti letá garance kvality. Mnoho spokojených zákazníků, kteří již pěstují v našich sklenících vlastní zdravou zeleninu.

My máme vymazlené skleníky pro vaše nové pěstitelské plány.

Vaše vlastní zahrada je něco krásného, ​​nabízí tolik prostoru a možností. Můžete si nyní vypěstovat vlastní rostliny  a zeleninu na vlastní zahradě. To znamená, že získáte lahodnou a především neupravenou zeleninu, které nejen jinak chutná, máte ji vždy čerstvou, ale také šetří peníze.