Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Boudy a dvířka

Bouda pro psa a kočkuPsí bouda je místo kde pes najde útulné, teplé a suché utočiště. V naší nabídce jsou boudy se sedlovou i rovnou střechou.

Dopřejte jim to nejlepší jejich místečko, určitě Vám to vrátí.

U nás také naleznete kvalitní zateplené boudy a kotce různých velikostí a tvarů. Výběr boudy je velmi důležitý, Váš mazlíček v něm bude nějakou část dne odpočívat. Musí mu být pohodlný a příjemný, ani moc velký, ani moc malý.

Chovatelské potřeby pro mazlíčky, kočky a psy, pouze v osvědčené kvalitě.

Kočičí domečky poskytují ochranu, bezpečný klidný prostor pro spánek a odpočinek. Pelíšek pro kočku nabízíme v elegantním a atraktivním designu ze dřeva. V zimě mrazech ocení vaši venkovní kočičí kamarádi zateplené, vyhřívané boudy pro kočky.

Zařazeno: Chov psů a koček Specifikace: 134 x 92 x 82 cm
Dřevěná bouda pro psa s průhlednou přední stěnou zajišťuje psovi přehled o dění na zahradě z tepla a pohodlí boudy. Přední stěna psí boudy je tvořena průhledným plexisklem a vchod je krytý transparentím pruhovým závěsem. Pro pohodlnou údržbu a čištění je bouda vybavena odklápěcí střechou.Vchod j..
4 415 Kč 4 855 Kč
Domeček pro kočku  Rustica, 57 x 45 x 43 cm Domeček pro kočku  Rustica, 57 x 45 x 43 cm
-15 %
Zařazeno: Chov psů a koček Specifikace: 57 x 45 x 43 cm
Kvalitní domeček pro nejmenší psy a kočky. Bouda pro kočky nabízí dobré pohodlí a zároveň zábavu. Kočičí domeček - bouda Rustica je stylová bouda pro kočku, která se bude hezky vyjímat na zahradě nebo balkóně.Materiál domečku je dřevo s povrchovou úpravou.Domeček je bezúdržbový a oblíbený. ..
1 245 Kč 1 465 Kč
Zařazeno: Chov psů a koček Specifikace: 57 x 45 x 43 cm
Kvalitní domeček pro nejmenší psy a kočky. Domeček pro kočku Eli, Eko plast, 57 x 45 x 43 cm nabízí dobré pohodlí a zároveň zábavu. Kočičí domeček - bouda velmi kvalitní a stylová bouda pro kočku, která se bude hezky vyjímat na zahradě nebo balkóně.Kvalitní venkovní bouda pro kočky Eli z inovati..
2 395 Kč 2 465 Kč
Domeček pro kočku Lodge, 77 x 50 x 73 cm Domeček pro kočku Lodge, 77 x 50 x 73 cm
-23 %
Zařazeno: Chov psů a koček Specifikace: 77 x 50 x 73 cm
Kvalitní domeček pro nejmenší psy a kočky. Bouda pro kočky nabízí dobré pohodlí a zároveň zábavu. Kočičí domeček - bouda Ontario s terasou je stylová bouda pro kočku, která se bude hezky vyjímat na zahradě nebo balkóně.Materiál domečku je dřevo s povrchovou úpravou.Domeček je bezúdržbový a o..
2 295 Kč 2 965 Kč
Zařazeno: Chov psů a koček Specifikace: 77 x 50 x 73 cm
Kvalitní domeček pro nejmenší psy a kočky. Bouda pro kočky nabízí dobré pohodlí a zároveň zábavu. Kočičí domeček - bouda Ont