Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Chovatelské potřeby

Nechte si poradit s výběrem pro malochovatele. AgroSféra = zkušený dodavatel pro chovatele!

Nejnáročnější, začátečníci a zkušení chovatelé nám dávají důvěru. To hovoří o naší kompetenci a náš tým může být na to opravdu pyšný!

Chovatelské potřeby pro mazlíčky i užitková zvířátka, slepičky, králíky, kachny, křepelky a další.

Máte rádi zvířátka, chcete si založit vlastní šetrný chov užitkových zvířat? Naše potřeby vybíráme pro chovatele, co upřednostňují nejšetrnější chov. Náš výběr a doporučení pro přijatelnější způsob život zvířat oproti velkochovu. Nakupování chovatelských potřeb je u nás zážitek! Nakupte na našich stránkách osvědčené druhy!

Zákazníci oceňují široký výběr a ceny! Prodáváme to, co sami používáme.

Neváhejte a nakupte kvalitní a pečlivě vybrané chovatelské potřeby pro chov domácích zvířat u nás! Máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny. Vysoká kvalita našeho výběru je léty prověřená a předností našeho internetového obchodu. Díky moderním zařízením, specializované službě na podporu a poradnu vašeho chovatelského projektu splňují naše řešení potřeby náročným chovatelům.

Hliníkový profil U, 14x5,6x1,2mm, 2 x 100cm, stříbrný, drážka 3,4mm Hliníkový profil U, 14x5,6x1,2mm, 2 x 100cm, stříbrný, drážka 3,4mm
-11 %
Specifikace: 100 x 14 x 6 cm
Pro naše dvířka pro automatický otevírač kurníku budete potřebovat i 2 kusy ližiny vyrobené z kvalitního hliníku (pokud nejsou součástí standardní dodávky včetně otvírače a zavírače). Vodící ližina pro dvířka kurníku v délce 100 cm (14 x 6 mm, drážka 3,4 mm).Součástí dodávky jsou 2 kusy po jedno..
195 Kč 220 Kč
Náhradní kolínko pro napáječky, dlouhé
-17 %
Specifikace: cca 6 cm
Plastové kolínko určené pro použití s nerezovým niplem pro králíky nebo niplem pro drůbež. Nipl pro králíky se šroubuje přímo do kolínka. Pro použití s niplem pro drůbež je nutné použít těsnění (dodáváme automaticky ke každému drůbežímu niplu). Délka kolínka cca 6 cm.Kvalitní náhední díl z odoln..
25 Kč 30 Kč
Náhradní kolínko pro napáječky, krátké
-20 %
Specifikace: cca 4 cm
Plastové kolínko určené pro použití s nerezovým niplem pro králíky nebo niplem pro drůbež. Nipl pro králíky se šroubuje přímo do kolínka. Pro použití s niplem pro drůbež je nutné použít těsnění (dodáváme automaticky ke každému drůbežímu niplu). Délka kolínka cca 4 cm.Kvalitní náhední díl z odoln..
20 Kč 25 Kč
Náhradní konektor na hadičku 9 mm
-33 %
Specifikace: neudává se
Plastové kolínko určené pro použití s nerezovým niplem pro králíky nebo niplem pro drůbež. Nipl pro králíky se šroubuje přímo do kolínka. Pro použití s niplem pro drůbež je nutné použít těsnění (dodáváme automaticky ke každému drůbežímu niplu). Délka kolínka cca 6 cm.Kvalitní náhední díl z odoln..
20 Kč 30 Kč