Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Automatické otevírání

Osvědčené a kvalitní automatické otvírače skleníkových oken, náhradní písty a další potřeby pro skleníky. Nekvalitní produkty u nás nehledejte! Máme zahradníky osvědčené druhy!

Kinplast.cz vám poradí jak vybírat navíjecí Automatický otvírač oken. Vybírejte si podle parametrů, doporučení a srovnávejte ceny z internetových obchodů, naše nabídka je za trvale výhodné ceny.

Automatický otvírač skleníkových oken s pákovým mechanismem.  Naše univerzální automatické otvírače skleníkových oken s pákovým mechanismem jsou určeny pro většinu typů oken a skleníků.

Zajišťují otvírání skleníkových oken podle vnitřní teploty ve skleníku v rozmezí 17 - 25 C° a zvednou až 30 kg okno. Automatický otvírač pracuje na principu roztažnosti látky. Není potřeba žádných baterií ani elektřiny!

Automatický otvírač 2x THERMOVENT Automatický otvírač 2x THERMOVENT
-10 %
Zařazeno: Příslušenství skleníku Specifikace: Neudávají se
Automatický otvírač skleníkových oken s pákovým mechanismem Thermovent®.  Tento univerzální automatický otvírač skleníkových oken   s pákovým mechanismem je určen pro většinu typů našich skleníků, zejména se hodí pro konstrukce z jeklových profilů a skleníku GAMPRE Sanus.Zajišťuje otevírání skle..
1 790 Kč 1 990 Kč
Automatický otvírač BAYLISS XL Automatický otvírač BAYLISS XL
-34 %
Zařazeno: Příslušenství skleníku Specifikace: Neudávají se
Automatický otvírač Bayliss XL skleníkových oken s pákovým mechanismem pro velkou sílu při otvírání. Až o 70% více než běžné otvírače  Tento univerzální automatický otvírač skleníkových oken s pákovým mechanismem je určen pro většinu typů našich skleníků.Otvírač bez vyčnívajícího pístu!Zajiš..
1 945 Kč 2 950 Kč
Zařazeno: Příslušenství skleníku Specifikace: Neudávají se
Automatický otvírač GIGAVENT® skleníkových oken s pákovým mechanismem pro největší sílu při otvírání.  Tento univerzální automatický otvírač skleníkových oken &..
3 450 Kč 3 690 Kč
Zařazeno: Příslušenství skleníku Specifikace: Neudávají se
Automatický otvírač MEGAVENT XL skleníkových oken s pákovým mechanismem pro velkou sílu při otvírání. Až o 70% více než běžné otvírače  Tento univerzální automatický otvírač skleníkových oken   s pákovým mechanismem je určen pro většinu typů našich skleníků.Zajišťuje otevírání skleníkových oken ..
2 890 Kč 3 050 Kč
Automatický otvírač THERMOVENT AKCE Automatický otvírač THERMOVENT AKCE
-21 %
Zařazeno: Příslušenství skleníku Specifikace: Neudávají se
Automatický otvírač skleníkových oken s pákovým mechanismem Thermovent&r