Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Zahradní postřikovače

Osvědčené a kvalitní zahradní postřikovače, sprchy, trysky a zavlažovací pistole pro vaši zahradu. AgroSféra vám poradí, jak vybírat zajímavé zahradní zavlažování. Zahradní zavlažování je nutností pro každého zahrádkáře, chataře nebo pěstitele. Kvalitní zavlažování vám usnadní práci a ušetří čas. Péče o zahradu s kvalitním zavlažováním bude mnohem snazší.

Naplánujte zavlažování s námi. Zavlažovací systémy, řídící jednotky, zavlažovače,  hadice, kapače, postřikovače, držáky na hadice a další.

Zavlažovací sprchy a trysky vám pomohou při rovnoměrném zavlažování zahrady a záhonů. Oproti zalévání konví se jedná o pohodlný a méně namáhavý způsob zalévání s výraznou úsporou vody. Zahradní sprchy i trysky jsou vhodné pro zavlažování, ale výborně vám poslouží i při drobných úklidových pracích na zahradě, terase nebo balkónech.

Zahradní rostliny potřebují dostatek vláhy. Když ji nezískají z mraků, je třeba zavlažovat uměle. Stoprocentně to platí při vedrech, které již u nás jsou.

Postřikovač impulzní, kovový s hrotem, 28 metrů Postřikovač impulzní, kovový s hrotem, 28 metrů
-10 %
Specifikace: až do 28 metrů
Úsekový zavlažovač pro zavlažování velkých travních ploch na zahradách. Mohou být individuálně nastaveny k  zavlažení jednotlivé sektory nebo jen plocha k postřiku.  Díky stabilnímu kovovému hrotu, je možné bezproblémové ukotvení do země.Otočným regulátorem postřikovače můžete kontrolovat množst..
620 Kč 690 Kč
Postřikovač impulzní, kovový, 26 metrů Postřikovač impulzní, kovový, 26 metrů
-23 %
Specifikace: až do 26 metrů
Nový postřikovač Impulzní, kovový má dosah až 26 metrů. Úsekový zavlažovač s kolíkem pro zavlažování velkých travních ploch na zahradách. Mohou být individuálně nastaveny k  zavlažení jednot..
990 Kč 1 290 Kč
Postřikovač T-Spike Eurom Postřikovač T-Spike Eurom
-27 %
Specifikace: Rotace: 30–360 °
Automatický postřikovač T-Spike Eurom je skvělý pomocník.Použití: Zavlažování zahrad, záhonů, polí, kropení úrodyHlavní výhody:Materiál: zinek, mosaz Rotace: 30–360 ° Spotřeba vo..
650 Kč 890 Kč
Postřikovač Tripod Eurom Postřikovač Tripod Eurom
-11 %
Specifikace: Rotace: 30–360 °
Automatický postřikovač EUROM Tripod je skvělý pomocník.Použití: Zavlažování zahrad, záhonů, polí, kropení úrodyHlavní výhody:Materiál: zinek, mosaz Rotace: 30–360 ° Spotřeba vod..
790 Kč 890 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)