Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Kachníky, odchovny

Nabízíme Vám osvědčené, kvalitní kachníky a odchovny této roztomilé drůbeže. Postavte jim bezpečný přístřešek

Kachny se také občas potřebují někde schovat před nepřízní počasí a večer potřebují v bezpečí složit hlavu. Především jestli chcete chovat kachny pro vejce, je nutné jim zajistit vhodné obydlí, kde budou moci bez stresu snášet vajíčka. Jako podestýlku můžete pro přístřešek použít seno nebo slámu, aby byly kachny v teple. Navíc budou kachny chráněny v noci před predátory, jako je třeba liška. K tomu všemu nemají kachny rády vítr, takže je přístřešek ochrání i tímto způsobem.

Kachny, kachníkyChováme léta kachny,  indické běžce a mám zkušenosti i s chovem hus a perliček.

Víme, jak rychle dřevo kachníků a kurníků hnije a jak obtížné a někdy nemožné je jejich vyčištění a dezinfekce, třeba při napadení čmelíky. Upravené zahradní boxy, zahradní domky a výrobky z plastu nám přijdou jako výborný nápad.

Přenosné, rozebíratelné, omyvatelné, praktické, bezpečné před predátory. Co více může chovatel chtít? Pokud jde o izolační vlastnosti plastu, jsou stejné jako u nezateplených kachníků a kurníků. Moderní zahradní domky jsou dvouplášťové a tím pádem lépe udrží teplo. Za roky chovu jsem zjistil, že nemá cenu zateplovat, když je stejně potřeba větrat.

Plánujete líhnutí kachňat, kuřat, křepelek či jiné drůbeže a přemýšlíte, jak zajistit osvědčený a trvanlivý prostor pro snadnou údržbu, potřebný dostatek tepla a světla pro odchov drůbeže?

Chcete-li mít dlouhá léta odolný, kvalitní, dobře vybavený a přitom krásný kachník líheň, tak zvolte náš originální produkt, nebo vše jen na míru!

Naše komplexní odchovny pro drůbež jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které u konkurence nehledejte. Eloxovaný hliník konstrukce zajistí neomezenou životnost a stěny ze sendvičového zatepleného hliníku s vysokou odolností proti trusu i bakteriím a nabízí velmi dlouhou životnost odchoven. Čirá nerozbitná umělá skla pro pozorování vaší drobotiny a dostatek světla. Naše výrobky a jejich komponenty prostě nikdy nerezaví a po dlouhá léta udrží svůj krásný vzhled.

Zákazníci oceňují osvědčený výběr! Prodáváme to, co sami používáme!

V této kategorii nejsou žádné výrobky.