Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Skleníky Gampre Sanus

Odolné zahradní skleníky v akciZahradní skleníky Gampre Sanus s  6 mm polykarbonátem a UV ochranou dokonale ochrání vaši úrodu a zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent. Sázejte dříve a sklízejte déle! Žádný strach z výkyvů počasí.

Skleník využívá vlastní konstrukční systém, pouze nerezový a hliníkový spojovací materiál a velmi pevné profily.

Skleníky v akciSkleníky z masivních hliníkových profilů, které se vyrábí pouze v EU. Skleník má všechny desky o síle 6 mm, kostra ze zesílených profilů a hlubokých drážek. Masivní základnu nenajdete u žádného jiného skleníku na našem trhu. Chcete-li mít dlouhá léta odolný, kvalitní a přitom krásný skleník, tak zvolte originální skleník na našich stránkách.

Drážka na polykarbonát je 12,7 mm, hluboká žádný jiný skleník v ČR to nemá, takže žádný vítr pevnou desku s kvalitním UV filtrem, sílou 6mm nikam neodnese! Prostě zádná “Čína”. Dveře jsou na pantech!

Skleníky GampreNákupem skleníků od nás a produktů od společnosti AgroSféra s.r.o. Hradec Králové, která oficiálně zastupuje UAB Gampre Litva na našich stránkách gampre.czkinplast.cz nebo agrosfera.cz získáváte maximální záruku kvality. Náhradní díly odesíláme pouze našim zákazníkům.

Naši kompetenci a reference prověřil čas, náročný a vracející se zákazník. Nespolupracujeme s žádným jiným prodejcem v ČR! Skleníky u nás však prodávají i ruští oligarchové žíjící u nás.

Oficiální produkty se zárukou najdete pouze na uvedených stránkách. Máme veškeré náhradní díly na skleníky.* Výhodné ceny montáží v celé ČR včetně stavby základů! Montáže i doprava na Slovensko! Slevy při nákupu skleníků na originální náhradní díly, příslušenství, zavlažování a vytápění skleníků! Zeptejte se nás.

Možnost volby barvy konstrukce!

RAL7016RAL9005Barva skleníkuNovinkou je možnost volby barevného provedení konstrukce skleníku (za příplatek).

Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá) a standardním hliníkem, který je v základní ceně bez příplatku.

Chcete-li mít nejkvalitnější a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník GAMPRE SANUS a KINPLAST HYBRID s kombinací skleníkového skla a odolného polykarbonátu.

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU!

V naší představě o dokonalosti jsme šli ještě dál, když jsme přemýšleli, co zákazníky trápí. Dutinky uzavřete Antidust páskou pro udržení krásy skleníku po dlouhá léta a pro úsporu času a pohodlí vše doplnili kvalitním automatickým otvíračem na každém dodaném oknu, kvalitní hliníkovou klikou na každé části dveří. To vše je v naší standardní dodávce, kterou můžete rozšířit o praktické příslušenství a pokud bude třeba, tak máme všechny náhradní díly.

U každého skleníku je ZDARMA:  

Základový masivní bezúdržbový profil, který zajišťuje stabilitu konstrukce, hliníkové a ocelové výztuhy, nerezový montážní materiál a automatické otvírače oken Thermovent na všech oknech. Konkrétní další doplňky zdarma naleznete u jednotlivých typů, označení a konkrétní velikosti!

Skleník GAMPRE SANUS 220 x 290 cm, L7, 6mm Skleník GAMPRE SANUS 220 x 290 cm, L7, 6mm
-19 %
Zařazeno: Skleníky obloukové Specifikace: 220 x 290 cm
Prémiový vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L7, 6 mm polykarbonát o délce od 2,90m a šířce 2,2m. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní hliníkovou konstrukci SAPA s 15letou zárukou a je osazen nejkvalitnějším polykarbonátem LEXAN THERMOCLEAR 2UV SHETT o tloušťce 6 mm a dvojitou UV ochran..
21 950 Kč 26 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS 220 x 430 cm, L10, 6mm Skleník GAMPRE SANUS 220 x 430 cm, L10, 6mm
-20 %
Zařazeno: Skleníky obloukové Specifikace: 220 x 430 cm
Prémiový vysoce odolný Zahradní skleník Gampre SANUS L10, 6 mm polykarbonát o délce 4,3m a šířce 2,2m. Zahradní skleník Gampre SANUS má masivní zesílenou hliníkovou konstrukci SAPA s 15 letou zárukou a je osazen nejkvalitnějším polykarbonátem LEXAN THERMOCLEAR 2UV SHETT o tloušťce 6 mm a dvojitou ..
27 950 Kč 34 950 Kč
Skleník GAMPRE SANUS 220 x 570 cm, LF12, 6mm + automatické otvírače Skleník GAMPRE SANUS 220 x 570 cm, LF12, 6mm + automatické otvírače
Top produkt -17 %
Zařazeno: Skleníky Gampre Specifikace: 220 x 570 cm