Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Gampre Glass

Toužíte po „klasice“ v podobě skleníků ze skla? Tak i Vy si v naší nabídce skleněných skleníků SANUS GLASS vyberete. Žádné drátky ani tmelení – originální systém hlubokých drážek a gumového těsnění!

AgroSféra – profesionál pro volný čas v zahradě, poradí vám jak vybírat skleníky a v čem je který lepší!

Pro milovníky klasiky a poctivých konstrukcí skleníků, které bez problémů vydrží až desítky let, bude správnou volbou skleník ze skla. Ten vyžaduje silnější konstrukci, aby unesl těžké skleněné tabule, a naše pevné hliníkové profily. Pokud však nedojde k mechanickému rozbití skla, můžete se z takového skleníku těšit velmi dlouho. Jde o vyšší investici a zároveň je potřeba počítat s tím, že skleněné skleníky Vás opravdu přežijí. Skleník je krásný a nepřehlédnutelný.

Toužíte po „klasice“ v podobě skleníků ze skla? Tak i Vy si v naší nabídce skleněných skleníků SANUS GLASS vyberete. Skleněné skleníky jsou více odolné proti silnému větru a případnému zatížení sněhem, proto jsou vhodnější především do poloh s vyšší nadmořskou výškou. Největší výhodou skleněných skleníků je jejich dlouhá životnost.

Skleníky ze skla jsou zavedenou klasikou pro mnoho zahrádkářů. Nabídku polykarbonátových skleníků jsme tedy rozšířili o klasické skleníky, abychom uspokojili poptávku všech pěstitelů. Předností těchto skleníků je montovaná hliníková konstrukce, která má velkou výhodu - nedochází u ní totiž k žádné korozi jako u skleníků se svařovanou ocelovou konstrukcí. Skleníky jsou osazeny speciálním 4mm sklem s rozptylem slunečních paprsků. Díky této úpravě není nutné skleník zastiňovat. K pěstovaným rostlinám se tak dostane veškeré potřebné světelné spektrum a přitom nehrozí jejich spálení. Spodní rám skleníků umožňuje připevnění na betonový podklad.

Precizně zpracovaný skleník ze skla Sanus Glass je ideální pro pěstování zeleniny. Životnost skleníků je ve vhodných podmínkách téměř neomezená.

Nejnovější skleněný skleník, zahradní skleníky opravdu z tvrzeného skla Sanus Glass o šířce 2,2 (L) nebo 2,9 (XL) metru s délkou až 4,3 metru. Prémiový vysoce odolný Zahradní skleník ze skla 4 mm! Tvrzené sklo je pevné, ale křehké. Doporučujeme ihned skleník připojistit a zahrnout do vašeho pojištění domácnosti.

Hliníková základna, větrací střešní okna s automatickým otvíračem a nově i barva, to vše je v naší skvělé ceně a standardní dodávce!

Možnost volby barvy je již v ceně!

RAL9005RAL7016Naše cena již obsahuje možnost volby barevného provedení celého skleníku. Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá).

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU!

Chcete-li mít kvalitní a přitom krásný skleník po dlouhá léta, tak zvolte náš skleník Sanus Glass.

Skleníky dodáváme pouze na zakázkovou výrobu, s naší dopravou. Pro zájemce zajistíme výhodnou cenou montáže!

U nás je kvalita na prvním místě

Při pořízení skleníku předpokládáte, že půjde o vybavení, které vydrží mnoho let. Nezbytná je tak co největší kvalita s ohledem na správné materiály. To znamená, že se vyplatí vybírat osvědčené zahradní skleníky.

Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU!

Stačí si promyslet rozměry a možnosti zahrady. My doporučujeme klasický typ sedlového skleníku, který lépe využijete pěstováním od samotného kraje skleníku. 

Hlavní výhody skla

+ Robustní konstrukce skleníku ze silných profilů a z 4 mm tvrzeného skla, nebo rozptylového čirého skla 
+ Lepší pocit ze seriózní stavby
+ "Nesmrtelnost", skleník vydrží desítky let a hliníkové profily jsou stále krásné a výběrem z několika barev ho sladíte s okolím a domem 
- ceny skla, skleníky jsou také dražší, protože je zde vysoký nárok na robustnost konstrukce, aby unesla stovky kil težké skleněné tabule
Skleník SANUS Glass G-5, 220 x 220 cm, 2x automatické okno, hliníková základna a konstrukce, tvrzené čiré sklo 4 mm Skleník SANUS Glass G-5, 220 x 220 cm, 2x automatické okno, hliníková základna a konstrukce, tvrzené čiré sklo 4 mm
Novinka -20 %
Specifikace: 220 x 220 x 225 cm (š x d x v)
Prémiový vysoce odolný Zahradní skleník z tvrzeného skla Gampre Sanus G-5, 4 mm sklo. Skleník o délce 2,2 m a šířce 2,2 m. Zahradní skleník Gampre Sanus má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník z tvrzeného skla je dodáván standardně v barvě RAL 7016 a RAL 9005, jiné barevn..
39 945 Kč 49 945 Kč
Skleník SANUS Glass G-7, 220 x 290 cm, 2x automatické okno, hliníková základna a konstrukce, tvrzené čiré sklo 4 mm Skleník SANUS Glass G-7, 220 x 290 cm, 2x automatické okno, hliníková základna a konstrukce, tvrzené čiré sklo 4 mm
-18 %
Zařazeno: Skleníky obloukové Specifikace: 220 x 290 x 225 cm (š x d x v)
Prémiový vysoce odolný Zahradní skleník z tvrzeného skla Gampre Sanus G-7, 4 mm sklo. Skleník o délce 2,9 m a šířce 2,2 m. Zahradní skleník Gampre Sanus má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník z tvrzeného skla je dodáván standardně v barvě RAL 7016 a RAL 9005, jiné barevn..
44 945 Kč 54 945 Kč
Skleník SANUS Glass G-8, 220 x 360 cm, 2x automatické okno, hliníková základna a konstrukce, tvrzené čiré sklo 4 mm Skleník SANUS Glass G-8, 220 x 360 cm, 2x automatické okno, hliníková základna a konstrukce, tvrzené čiré sklo 4 mm
Novinka -17 %
Specifikace: 220 x 360 x 225 cm (š x d x v)
Prémiový vysoce odolný Zahradní skleník z tvrzeného skla Gampre Sanus G-8, 4 mm sklo. Skleník o délce 3,6 m a šířce 2,2 m. Zahradní skleník Gampre Sanus má masivní hliníkovou konstrukci včetně hliníkové základny. Skleník z tvrzeného skla je dodáván standardně v barvě RAL 7016 a RAL 9005, jiné barevn..
49 945 Kč 59 945 Kč