Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Závlahové komponenty

Cenově zvýhodněné závlahové komplety na indoor či outdoor pěstování jsou přednostně určeny začínajícím zahradníkům, kterým významně usnadní výběr a skládání produktů. Sestavili jsme pro vás jednoduché Plug&Grow sety, které obsahují jak zavlažovací systém, tak pěstební nádoby, substrát nebo sadu živin a doplňků na jeden pěstební cyklus.

Komplety pro automatické i ruční zavlažování

Závlahové komplety v naší nabídce jsme vytvořili speciálně pro pěstitele, kteří nemají velké znalosti nebo se nemohou rozhodnout při výběru. Sestavy jsou vhodné pro indoor i outdoor pěstování a můžeme je rozdělit na čtyři až pět typů.

BIO Water&Grow s podmiskou a ekologickými textilními květináči Gronest jsou vhodné pro ruční zalévání a organické pěstování v zemině. V sestavě najdete také výživu a pěstební médium na jeden cyklus.

Sada s pasivními i recirkulačními hydroponickými systémy

Jednoduchou automatickou závlahu bez využití elektrické energie zajistí Autopot Plug&Grow sety, které jsou vybaveny samozavlažovacími květináči Autopot, zeminovým substrátem, sadou hnojiv a doplňků Biotabs. Nabízí hospodárné a spolehlivé fungování i v době, kdy se nemůžete rostlinám věnovat. Tyto zavlažovací systémy jsou vhodné pro pěstování v zeminových substrátech a mixech.

Maximálně flexibilní využití umožňují závlahové komplety Wilma Plug&Grow. Jsou totiž vhodné pro pěstování v jakémkoliv typu substrátu. Každý hydroponický systém Wilma od Nutriculture je vybaven integrovanou nádrží i recirkulačním čerpadlem a v setu doplněn o sadu hnojiv Jungle in da box a keramzit.

Zavlažovací set Terra Aquatica Plug&Grow je primárně určen pro pěstování v kokosu, ale je kompatibilní s jakýmkoliv substrátem. Skládá se z automatického záplavového systému T.A. Ebb&Grow, sady hnojiv stejné značky, textilních květináčů a dehydrovaného kokosu U Gro.

Kromě toho tu najdete závlahové sety pro pěstování venku nebo na balkóně pomocí solární energie!

Všechny komplety na pěstování jsou vždy cenově zvýhodněné

  • Sety jsou 100% kompatibilní, tak abyste mohli snadno a rychle vše zapojit a začít pěstovat.
  • Všechny komplety jsou navrženy včetně substrátu a hnojiv pro jeden pěstební cyklus.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.