Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Sanus Hybrid

Nejnovější skleněný skleník, zahradní skleníky opravdu ze skla SANUS Hybrid. Prémiový vysoce odolný Zahradní skleník. Hliníkové profily, všechny formy pro profily byly navrženy námi a dodány výrobci EU!

Prémiová, vysoce odolná a osvědčená konstrukce GAMPRE SANUS a skleníkové tvrzené, ale čiré sklo 4 mm s pokrytím střechy 6 mm polykarbonátem s UV ochranou pro lepší tepelnou pohodu a ochranu proti kroupám!

Těsnění skleníku

Žádné drátky ani tmelení, ale originální systém hlubokých drážek a  gumového těsnění! Když skleník, tak přeci zásadně ze skla!

Základního profil je více než 7 cm vysoký a díky tomu je celý skleník stabilnější a jednodušší. Dokonale ochrání vaši úrodu, zvýší objem vypěstované úrody o desítky procent a ušetří energii za vytápění. Sedlové skleníky vyrobené z masivních profilů mají kostru z profilů 1,5-2,0 mm.

Hliníková základna, větrací střešní okna s automatickým otvíračem a nově i barva, to vše je v naší ceně a standardní dodávce!

Možnost volby barvy je již v ceně!

RAL9005RAL7016Naše cena již obsahuje možnost volby barevného provedení skleníku. Můžete volit mezi RAL7016 (antracitová šedá) a RAL9005 (téměř černá).

Skleníky vyrábíme pouze na zakázku, s platbou předem a s naší dopravou. Poplatek za dopravu bude dopočítán po objednání.

Pro zájemce zajistíme výhodnou cenou montáže.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.