Zahradní skleníky Gampre Sanus, Kinplast

Skleníky Gampre Sanus

Skleníky Kinplast

Zahradní Agrosféra

Fóliovníky, pařníky

Pěstování zeleniny

Zavlažování skleníku, automatické

Menu
Váš košík

Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni.

Pěstební boxy, nádoby

Základem indoor pěstování je grow box, neboli pěstební box. Bez něj to nepůjde. U nás určitě vyberete growbox tak, aby dobře padnul do požadovaného prostoru.

Pěstební boxy zajistí úrodu několikrát za rok!

Není třeba čekat na jaro a léto. Sázet, pěstovat a sklízet můžete s grower boxy několikrát do roka.

Pěstební boxy poskytují jednoduché, spolehlivé a bezpečné řešení pro všechny fanoušky čerstvých bylinek. Ve stanu snadno zařídíte produktivní prostředí pod umělým osvětlením. Můžete vyladit odtah nebo přítah vzduchu, optimální teplotu, vlhkost nebo dostatek CO2. Rostliny jsou v growboxu také lépe chráněny před škůdci, domácími mazlíčky a dětmi. Pěstování je s nimi tak snadné!

Nevěříte? Přečtěte si, co všechno se dá pěstovat v grow boxu.

Indoor stany jsou kompatibilní s jakýmkoliv typem osvětlení. Wattáž výbojky nebo kompaktního LED osvětlení se vybírá hlavně podle pěstební plochy, ventilace podle celkového prostoru. Při výběru hydroponického nebo aeroponického systému počítejte, že mezi hranou systému a stěnou stanu musí zůstat volný prostor. Samozřejmě můžete pěstovat i v květináčích.

Máme malé, střední i opravdu velké growboxy na pěstování bylinek

V nabídce najdete growboxy všech velikostí i tvarů od Homebox, Mammoth, Secret Jardin, BudBox, Probox od Garden HighPro a jiných značek. Podle parametrů ve filtračním sloupci vlevo si můžete produkty snadno roztřídit podle výrobce, řady, tvaru podstavy, velikosti a typu fólie s různou odrazivostí. Stany s matnou bílou fólií, například BudBox White PRO nebo Homebox Ambient, se vyznačují nejvyšší odrazivostí.

Pěstební boxy různých značek se dále mohou lišit například tloušťkou konstrukčních trubek, nosností, počtem a velikostí ventilačních otvorů a vybaveností. Levnější stany mají minimum příslušenství a funkcí.

Nezapomeňte, že budete potřebovat teploměry a vlhkoměry.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.